Šonedēļ RSU sāks ziemas uzņemšanu

Jau šonedēļ Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) sāksies ziemas uzņemšana. Reflektanti elektroniskās pieteikšanās sistēmā uznemsana.rsu.lv varēs reģistrēties, jau sākot ar sestdienu, 1. decembri. Studijas 2019. gada februārī RSU varēs sākt sociālo zinātņu un veselības aprūpes pamatstudiju un maģistrantūras programmās. Kā jaunumu RSU piedāvās uzņemšanu jaunizveidotajā, starpdisciplinārajā maģistra studiju programmā “Veselības komunikācija”. 

Pamatstudiju līmenī šoziem uzņemšana norisināsies trīs programmās. Juridiskā fakultāte piedāvā gan profesionālā bakalaura studiju programmu, gan akadēmiskā bakalaura studiju programmu “Tiesību zinātne”. Savukārt interesentiem, kas vēlas tapt par kvalificētiem fitnesa treneriem, saistoša būs Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes akadēmiskā bakalaura studiju programma “Veselības sports”. Visas trīs programmas norisinās nepilna laika studiju formātā.

Divtik liels piedāvājums ziemas uzņemšanā ir starp RSU maģistrantūras programmām. Reflektantus ar bakalaura grādu veselības aprūpē aicinām pievienoties Rehabilitācijas fakultātes akadēmiskā maģistra studiju programmai “Fizioterapija”, kas padziļinās teorētiskās zināšanas un pilnveidos profesionālās prasmes jau kvalificētiem fizioterapeitiem. 

Ar profesionālo un akadēmisko studiju programmu “Tiesību zinātne” Juridiskā fakultāte šoziem startē arī maģistrantūras līmenī. Komunikācijas fakultāte studētgribētājus aicina startēt trīs programmās. Kā ierasts, jaunus reflektantus uzņems RSU maģistra studiju programma “Sociālā antropoloģija”, kas šogad atzīmē savu desmitgadi. Topošie sociologi un sociālās politikas eksperti aicināti pievienoties akadēmiskā maģistra studiju programmai “Sociālo procesu analīze un vadība”. Savukārt savus pirmos studentus šoziem uzņemt gatava būs akadēmiskā maģistra studiju programma “Veselības komunikācija”. RSU sabiedrības veselības un komunikācijas ekspertu veidota, pašlaik tā ir vienīgā studiju programma Baltijā, kuras saturā apvienotas gan komunikācijas, gan sabiedrības veselības zinātņu jomu kompetences.

RSU sociālo zinātņu studijas, kas šogad atzīmēja savu 20 jubileju, tiek organizētas pēc moduļu principa, kas ļauj padziļināti vienlaikus apgūt vienu vai pavisam nedaudzus priekšmetus, šādi studentiem ļaujot organizēt savu laiku tā, lai pamatstudiju līmenī pamazām iejustos darba tirgū. Līdzīgi tiek organizētas studijas maģistrantūrā, ļaujot studentiem sevis profesionālo un personīgo pilnveidi apvienot ar darba dzīvi. 

Plašāka informācija par studiju programmu saturu un uzņemšanas prasībām ir pieejama RSU mājaslapā. Elektroniskā uzņemšana studiju programmā sāksies 2018. gada 1. decembrī, savukārt dokumentu iesniegšana norisināsies no 10. decembra līdz 2019. gada 10. janvārim.


Izglītība