Uz attālinātajām mācībām pāriet Smiltenes vidusskolas skolēni Dārza ielā 17

Naktī no otrā uz trešo novembri kāda Smiltenes vidusskolas skolēna (kas mācās skolas ēkā Dārza ielā 17), mammai apstiprināts pozitīvs Covid - 19 tests. Bērnam līdz šim saslimšana nav konstatēta. Skolas vadība rīkojās ļoti operatīvi un pēc SPKC epidemiologu ieteikuma pieņēma lēmumu – pāriet uz attālinātajām mācībām arī piekto, sesto klašu skolēniem un pirmsskolas grupai, kas mācās skolas ēkā Dārza ielā 17. Attālinātās mācības notiks līdz brīdim, kad tiks saņemti saslimušā cilvēka kontaktpersonu Covid – 19 testa rezultāti. 

Skolas direktore Ilze Vergina aicina sabiedrību būt saprotošai un iecietīgai. Šobrīd situācija saistībā ar Covid 19 straujo izplatību visā pasaulē ir neprognozējama. Līdz ar to radikālus lēmumus nākas pieņemt ātri. Tāpēc arī vecāki par to, ka minēto klašu skolēniem mācības notiks attālināti, uzzināja tikai šorīt.

Aicinām sekot līdzi jaunākajai informācijai skolas mājas lapā un sociālajos tīklos, nevis uzticēties baumām! Lēmums pieņemts, lai ierobežotu Covid - 19 izplatību un pasargātu no IESPĒJAMĀS saslimšanas iespējami vairāk cilvēku.

Izglītība