Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novadā izlaidumi šogad būs citādāki

Šonedēļ vairākās Valkas novada esošajās skolās notiks izlaidumi. Ievērojot piesardzību un drošības noteikumus, tie diemžēl būs bez vecāku, vecvecāku, radu un draugu klātbūtnes.

Ceturtdien, 11. jūnijā, pulksten 13 izlaiduma pasākums notiks Valkas mākslas skolas latviešu plūsmas grupai, bet pulksten 15 – krievu plūsmas grupai. Skolas direktore Sniedze Ragže stāsta, ka šoreiz izlaiduma pasākums notiks tikai audzēkņiem un pedagogiem. Šajā mācību gadā noslēguma beigšanas apliecības, dāvanas un laba vēlējumus saņems 29 audzēkņi.

Piektdien, 12. jūnijā, pulksten 13 deviņi Ērģemes pamatskolas 9. klases absolventi saņems pamatizglītības iegūšanas apliecību no klases audzinātājas Edītes Polakenas. Skolas direktore Gita Avote stāsta, ka, lai ievērotu distancēšanos, šajā reizē būs citādāks izlaidums – bez pedagogu un vecāku klātbūtnes. Absolventi būs kopā ar audzinātāju, lai savā skolā atcerētos kopīgi pavadītos gadus.   

Savukārt sestdien, 13. jūnijā, izlaidums būs Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 9. klases beidzējiem. Pulksten 12 – 9.b klasei (audzinātāja Ingrīda Vabale), bet pulksten 14 – 9.a klasei (audzinātāja Baiba Magone). Direktores vietniece ārpusklases darbā Inese Kāposte informē, ka izlaidumi notiks skolas dārzā, bet tie būs klašu pasākumi kopā ar audzinātājām. Svētku uzrunu 21 9.a klases absolventam un 27 9.b klases beidzējiem teiks ģimnāzijas direktore Lilita Kreicberga.

Izglītība