Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola uzsāk jaunu audzēkņu uzņemšanu

No 8.marta Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola uzsāk jaunu audzēkņu uzņemšanu. Pirms uzņemšanas, 3. martā tiešsaistē būs informācijas diena, kuras laikā gan jaunieši, gan vecāki uzzinās par skolas piedāvātajām profesionālās vidējās izglītības programmām, gan arī saņems atbildes uz individuāliem jautājumiem.

Starpuzņemšana norisināsies līdz 9. aprīlim. Savukārt uzņemšana, kas iekļaus gan dokumentācijas iesniegšanu, gan sekmju izvērtējumu, notiks no 14. līdz 30. jūnijam.

Pieteikties 2021./2022. mācību gadam var tikai attālināti, aizpildot nelielu aptauju un pēc izvēles nosūtot 2-3 radošos darbus.

Izglītojamie aicināti pieteikties 4 profesionālās vidējās izglītības programmās – interjera dizains, reklāmas dizains, apģērbu dizains un multimediju dizains. Jāmin, ka līdz ar vidējās izglītības ieguvi, audzēknis apgūs arī sevis izvēlēto profesiju. Mācību ilgums – 4 gadi.

Tāpat audzēkņiem mācību laikā par labām sekmēm ir iespēja saņemt stipendiju līdz 150 eiro, kā  arī  izmantot skolas Dienesta viesnīcas pakalpojumus.

Iegūtās zināšanas dizaina un mākslas jomās skolas absolventiem sniedz tūlītējas darba iespējas savā profesijā, kā arī iespēju uzsākt studijas augstākās izglītības iestādēs gan Latvijā, gan ārpus tās. Skola lepojas ar audzēkņiem, kas šobrīd strādā starptautiski atzītos dizaina uzņēmumos. Tāpat pazīstami fotogrāfi, reklāmas mākslinieki, scenogrāfi ir mācījušies mūsu skolā. Daļa no skolas absolventiem strādā par pedagogiem VDMV un savas zināšanas nodod tālāk.

Pieredze liecina, ka ik gadu VDMV uzsāk mācības no daudzām Vidzemes reģiona pilsētām. Tā, piemēram, pagājušo gadu līdztekus valmieriešiem, skolā mācības uzsāka jaunieši no Alojas, Kocēnu, Cēsu, Burtnieku, Priekuļu, Smiltenes, Rūjienas, Valkas un citiem novadiem.

VDMV ir akreditēta pašvaldības mākslas un dizaina izglītības iestāde, kas īsteno licencētas un akreditētas izglītības programmas. Skolas programmas un metodikas ir tradīcijās balstītas un mijas ar mūsdienu jauninājumiem un tehnoloģijām.

Plašāku informāciju par uzņemšu iespējams iegūt ŠEIT.

20210225-1025-valmieras-dizaina-makslas-

Izglītība