Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecāku diena Smiltenes tehnikumā

8.februārī Smiltenes tehnikumā notika Vecāku diena. Koncertā "Es tev dāvinu..." ar šajā mācību gadā paveikto iepazīstināja skolas jauniešu jauktā kora, deju kolektīva "Amatnieki", amatierteātra un vokāli instrumentālo ansambļu "Bultas" un "Sudraba putni" dalībnieki.

Tehnikuma direktors Andris Miezītis vecākus informēja par skolas piedāvātajām iespējām un atbalstu jauniešiem, kā arī - par pozitīvajām pārmaiņām, kas gaidāmas, pabeidzot būvdarbus, renovējot skolas dienesta viesnīcu Kalnamuižā 44 un manēžu nākamo ceļu būvtehniķu un hidrobūvju būvtehniķu apmācībai.

"Jums, jaunieši, šobrīd nodrošināts viss, par ko tad, kad šajā skolā mācījos pats, varējām tika sapņot! Izmantojiet to, lai piepildītu savus sapņus!

Kāds jaunietis reiz prasījis vectēvam: "Kas ir tas noslēpums, kas jums ar vecmāmiņu palīdzējis nodzīvot kopā tik daudzus gadus? - Mēs, dēliņ, izaugām ar mācību, ka visu salauzto vajag salabot!

Teikto var attiecināt uz ļoti daudzām sfērām. Arī - uz mācībām. 

Mēs tehnikumā katru jaunieti uztveram kā lielu vērtību. Arī tos, kuriem mācībās neveicas tik labi, kā gribētos, un kādreiz gadās pa blēņai.

Esam gatavi savējos visos iespējamos veidos atbalstīt un no sirds priecājamies par ikvienu, kuram izdodas noskriet "visu maratonu" - no pirmā kursa līdz izlaidumam."

Pēc koncerta vecāki devās uz individuālām sarunām ar kursu audzinātājiem, mācību priekšmetu skolotājiem. Tiem, kuri vēlējās, tika dota iespēja arī paviesoties skolas dienesta viesnīcā.

Izglītība