Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā sākas pieteikšanās mācībām 19 profesijās

Pirmdien, 1.februārī, Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā elektroniski sākas agrā pieteikšanās mācībām 19 profesijās nākamajam mācību gadam, aģentūru LETA informēja tehnikuma komunikācijas speciāliste Liene Sarapova.

Tiešsaistē pieteikties iespējams tehnikuma mājaslapā sadaļā "Uzņemšana".

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums jau otro gadu piedāvā jauniešiem iespēju pieteikties mācībām elektroniski izvēlētajā profesijas apmācības grupā pirms pamatskolas absolvēšanas.

Sarapova stāsta, ka agrās pieteikšanās laikā iespējams pieteikties mācībām autotransporta un mašīnzinību, koka izstrādājumu izgatavošanas un dizaina, būvniecības, informācijas tehnoloģiju (IT), lauksaimniecības un ēdināšanas pakalpojumu programmās.

Nākamajā mācību gadā tehnikums uzņems četrās jaunās profesijās - arhitektūras tehniķis, inženierkomunikāciju tehniķis, datorizētu kokapstrādes iekārtu operators un betonēšanas tehniķis. Tāpat tiks gaidīti pieteikumi no jauniešiem, kuri vēlas apgūt programmēšanas tehniķa, automehāniķa, mēbeļu galdnieka, namdara, produktu un apģērbu dizainera asistenta, pavāra vai lauksaimniecības mehanizācijas tehniķa un citas profesijas.

"Arī šajā laikā vēlamies aicināt skolēnus jau tagad nopietni domāt, apsvērt un izrunāt ģimenēs tālākizglītības iespējas un arī pieteikties mācībām pie mums Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā kādā no mūsu piedāvātajām mācību programmām," skaidro tehnikuma direktors Artūrs Sņegovičs.

Viņš atgādina, ka iepriekšējā mācību gada pieredze liecina, ka jaunieši šo iespēju pozitīvi novērtē un labprāt izmanto, tādēļ to nodrošina arī šogad.

Tehnikums nemitīgi attīstās - drīz durvis vērs jauna dienesta viesnīca Cēsīs, bet Priekuļos moderns automobiļu un lauksaimniecības tehnikas diagnostikas centrs, tādējādi tiks nodrošināta gan mūsdienīga mācību, gan dzīves vide, lepojas Sņegovičs.

Izglītība