Virtuālā pastaigā iepazīst Valkas novada izglītības iestādes

Lai šajā ārkārtējās situācijas laikā veiksmīgi noritētu Ērģemes pamatskolas un Jāņa Cimzes Valkas mūzikas skolas akreditācija, pirmo reizi skolas telpas iespējams izstaigāt virtuāli. 

Novada domes Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas vadītājs Rolands Rastaks informē, ka šonedēļ Izglītības kvalitātes valsts dienests uzsācis Ērģemes pamatskolas akreditācijas procesu. Tā iet­varos tiek vērtēta izglītības iestāde un izglītības programmas īstenošanas kvalitāte. Mācību iestādes un izglītības programmas akreditācija dod tiesības mācību iestādei izsniegt valsts atzītu izglītības dokumentu par konkrētai izglītības programmai atbilstošas izglītības ieguvi.  

Valstī ieviesto stingro ierobežojumu dēļ akreditācija notiek attālinātā režīmā. Interneta vidē, izmantojot "Zoom" platformu, akreditācijas komisija intervēs skolas vadību. Nākamnedēļ komisija izvērtēs J. Cimzes Valkas mūzikas skolu. 

Lai akreditācijas komisija varētu iepazīties ar skolas telpām un aprīkojumu, ir rasta iespēja to izdarīt virtuāli. Pašlaik virtuāli izstaigāt J. Cimzes Valkas mūzikas skolu var arī interesenti, apmeklējot novada mājaslapas sadaļu "Mūzikas skola". Drīzumā varēs virtuāli iepazīties arī ar Ērģemes pamatskolu.

Izglītība