Vītolu fonda stipendijas saņem jaunieši no Smiltenes un Valkas

Astoņpadsmit darbības gadu laikā Vītolu fonds ir pierādījis, ka līdzcilvēku atsaucība, pretimnākšana, nesavtīgs atbalsts ir vērtības, kuras saglabāsies visos laikos un apstākļos. Pandēmijas laiks bija sarežģīts, bet, rodot spēku grūtībās, ziedotāji turpina atbalstīt Latvijas jauniešus ceļā uz izglītību. 

Pateicoties vairāk nekā 200 ziedotājiem no Latvijas, Amerikas, Austrālijas, Kanādas, Lielbritānijas, Venecuēlas un Zviedrijas, jauno mācību gadu Latvijas augstskolās uzsāka 725 studenti – no tiem 265 pirmkursnieki, bet 460 esošie stipendiāti studijas turpinās. Gada laikā stipendijās plānots izmaksāt vairāk nekā 1,4 miljonus eiro. 

2020./2021. mācību gadā no Smiltenes stipendijas saņem: Kaspars Pakulis (Andreja Alfrēda un Silvijas Zeltkalnu piemiņas), Anete Mālkalne (Ainas J. Pamovskis piemiņas), Elīna Skopāne (Gunāra Šterna piemiņas).

2020./2021. mācību gadā no Valkas stipendijas saņem: Ilze Skrastiņa (Hugo un Mirdzas Karlsson piemiņas), Rēzija Vabale (Pētera Hrgetič), Rūdolfs Baumanis (Viļa Olava piemiņas), Enija Stahovska (Gunāra Šterna piemiņas). 

Nākamā pieteikšanās Vītolu fonda administrētajām stipendijām no 2021. gada 1. februāra līdz 1. martam. Vairāk informācijas: www.vitolufonds.lv

Izglītība