Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina braukt uz Valmieras teātri

Smiltenes pensionāru klubiņš aicina līdzbraucējus 6. februārī uz Valmieras Drāmas teātri - Aleksandra Ostrovska lugu "Bez vainas vainīgie".

Klubiņa aprindās izveidojies teātrmīļu pulciņš, kurš regulāri ar mazo "busiņu" dodas uz kaimiņu pilsētu baudīt mākslu. Iespēja viņiem piepulcēties ir ikvienam interesentam, ja vien autobusā ir brīvas vietas.Šoreiz izbraukšana uz teātri būs 6. februārī pulksten 17.30 no Baznīcas laukuma. Jāpiesakās klubiņā Smilšu ielā katru pirmdienu no pulksten 11.00 līdz 13.00, vai arī pa tālruni 47 72578. "Bez vainas vainīgie" ir stāsts par teātra aizkulisēm, kurās valda tādas pašas kaislības, kā dzīvē.Vakar vēl bija divas brīvas vietas pensionāru organizētajā braucienā uz deju izrādi "Par tevi, par mani, par mums" Valmieras teātrī. Uz to smiltenieši brauks 31. janvārī.Smiltenes pensionāru klubiņa vadītāja Agate Zariņa secina, ka ziemā braucēju parasti ir mazāk, nekā vasarā. "Tas ir naudas dēļ, jo ziemā dārgi jāmaksā par centrālapkuri dzīvokļos, gan arī tāpēc, ka cilvēki ziemas mēnešos negrib izkustēties," spriež A. Zariņa.

Kultūra un Izklaide