Aicina mūzikas festivāls “Satiksimies Piebalgā”

Sestdien pulksten 18.00, Vecpiebalgas estrādē Alauksta ezera krastā, jau sesto gadu norisināsies mūzikas festivāls "Satiksimies Piebalgā".

 

"Mūzikas festivāls ir viens no galvenajiem Piebalgas novada kultūras un izklaides pasākumiem. Pasākums ir daļēji labdarības akcija, jo daļa ienākumu tiek atvēlēta, lai popularizētu Piebalgas novadu," informē pasākuma koordinators Mārtiņš Matisons.

 

Festivāla programma ir plaša un daudzveidīga, kurā piedalīsies vairāk nekā 30 roka, popmūzikas un šlāgerizpildītāji.

 

Tematiski mūzikas festivāls sadalīts divās daļās. Šlāgermūzikas cienītājiem uzstāsies grupas "Apvedceļš", "Liepavots", "Vēja runa", "Kokmuižas muzikanti", "Ķirmji", "Oranžās brīvdienas" un "Kājgrieži". Skatītājus priecēs populārie solisti Olga Rajecka un Uģis Roze, grupa "Pamatinstinkts", mūziķi Aina Boiža, Vilnis Daņiļēvičš, Juris Čapligins, Akela, Jānis Tamulis un Inese Stupele.

 

Savukārt rokmūzikas un popmūzikas cienītājiem uzstāsies Ivo Fomins, Jenny May, Yana Kay, Liene Zostiņa un Device. Festivālā piedalīsies arī ansambļi, deju grupas un populāri aktieri - čigānu ansamblis "Dzheski Gloss", meiteņu kvartets "Skabarga", vēderdeju studija "Haidar" un eksotisko deju studija "Mantigra". Šogad pasākuma īpašais viesis būs pasaules slavenā jaunā dziedātāja, latviete Endija Rezgale no Dienvidāfrikas.

 

M. Matisons stāsta, ka festivāls daļēji ir labdarības akcija, tādēļ daļa ienākumu atvēlēs, lai attīstītu un popularizētu Piebalgas novadu. Iepriekšējos gados daļa ienākumu ziedoja dokumentālās filmas uzņemšanai par Piebalgas novadu un grāmatas izdošanai par vietējo baznīcu. Festivāls notiks visu nakti līdz rītam. Pasākuma teritorijā darbosies kafejnīcas un bāri, kā arī Limpopo piepūšamās atrakcijas gan bērniem, gan arī pieaugušajiem.

Kultūra un Izklaide