Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedalīties “Muzeju naktī 2009”

Akcijas Muzeju nakts ietvaros Valkas novadpētniecības muzejs ir iecerējis sarīkot izstādi "Gaismas objekti". Domājams, ka tā būs apskatāma ārā no muzeja ēkas līdz Rīgas ielai.

 

"Šajā izstādē aicināts piedalīties ikviens interesents - ar floristikas, keramikas un citiem darbiem, kā arī ar instalācijām par šo tēmu. Darbiem jābūt gataviem un eksponētiem 16. maijā līdz pulksten 19.00," informē Valkas novadpētniecības muzeja speciāliste Ligita Drubiņa. Savu līdzdalību pasākumā jau ir pieteikuši Valkas ģimnāzijas, mākslas skolas audzēkņi un novada mākslinieki.

 

Muzeju naktij gatavojas visi Latvijas muzeji, un pasākumi tajos notiek vienlaikus - 16. maijā. Ja iepriekšējās Muzeju nakts tēmas bija orientētas Francijai un pērn Vācijai, tad šoreiz akcijas tematiskais ietvars ir "Ceļojums" un Latvijas muzeju kopīgi izvēlētā devīze "Kur ta' tu nu biji...". Kā "Ziemeļlatvijai" pastāstīja L. Drubiņa, precīza pasākuma programma vēl top un drīz to publicēs.

 

Akcija tradicionāli norisinās no sestdienas vakara pulksten 19.00 līdz svētdienas pirmajai rīta stundai vai ilgāk. Ieeja muzejos akcijas laikā arī šogad būs bez maksas. Tuvāka informācija gūstama muzejā pa tālruni 64781199 vai arī pie Marutas Stabulnieces mākslas skolā pa tālruni 64724078.

Kultūra un Izklaide