Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina tikties bijušos tautfrontiešus 2

Vēl gluži nesen Latvija atzīmēja Latvijas Tautas frontes dibināšanas 20 . gadadienu. Daudzās atmiņas, emocijas, joprojām sirdīs dzīvais to dienu pārdzīvojums apliecina, ka mūsu tautai tas laiks bijis viens no nozīmīgākajiem dzīvē.

 

Valkā daudzi ar saviļņojumu atceras 1988. gada 5. novembri, kad izveidojās Tautas frontes Valkas rajona nodaļa. Valkas domes Personāla daļas vadītāja Līga Metuzāle informē, ka pilsētas pašvaldība pēc kādreizējā Tautas frontes Valkas rajona nodaļas priekšsēdētāja Venta Armanda Kraukļa ierosmes ir nolēmusi rīkot atmiņu vakaru, kurā vēlreiz varēs satikties visi bijušie tautfrontieši un viņu atbalstītāji un dalīties atmiņās par laiku, kad vajadzēja gan drosmi, gan lielu uzņēmību un ticību, lai iestātos par Latvijas brīvību.

 

Atmiņu vakars notiks 5. novembrī pulksten 18.00 Valkas kultūras namā, turpat, kur notika organizācijas dibināšanas sapulce. Uz pasākumu dome aicina visus dibināšanas sapulces dalībniekus, kā arī bijušos tautfrontiešus, līdzjutējus, arī jauniešus un skolēnus, kuri par Tautas fronti zina tikai no nostāstiem.

 

 

Ir laipni aicināti visi, kam tuvs ir tautas frontes laiks, no Strenčiem, Valkas, Smiltenes un rajona pagastiem. Gaidīti būs cilvēki arī no citiem rajoniem, kuri pirms 20 gadiem darbojās Valkas nodaļā vai atbalstīja tās darbību. Kopā atmiņās būs iespēja vēlreiz izdzīvot to dienu notikumus, pārdomāt organizācijas nozīmi brīvvalsts izveidošanā.

Pasākumā piedalīsies arī folkmūziķi Valdis Atāls un Einārs Kvilis.Tautas frontes jubilejas svinībās lielākoties tika izgaismoti organizācijas pasākumi visā valstī, bet arī Valkas rajona nodaļa veica lielu darbu, lai mobilizētu iedzīvotājus dalībai valsts mēroga pasākumos, raudzījās, lai jaunās brīvvalsts institūciju vadībā nenokļūtu Latvijai nelojāli cilvēki.

 

 

 Visiem zināmajās barikāžu dienās rīdziniekiem lielu atbalstu sniedza mūsu rajona uzņēmumi, pilsētu un lauku iedzīvotāji. Vai mēs vēl spēsim būt tik vienoti? Varbūt šī tikšanās būs tam apliecinājums.Ieeja pasākumā ir bez maksas.

 

Komentāri 2

Koļa

Vai oponenti arī var atvilkties? Mums būtu spēcīgi argumenti! :D

pirms 11 gadiem, 2008.10.28 12:53

Kultūra un Izklaide