Aicina tikties literātus

Cēsu kultūras biedrība "Harmonija" 16. augustā rīkos kārtējo Vidzemes literātu saietu.

 

Biedrības pārstāve Dzidra Olengoviča informē, ka šogad tas notiks Liepas pagastā dzejnieka Eduarda Veidenbauma muzejā "Kalāči". Saiets sāksies pulksten 11.00.

 

"Aicinām uz "Kalāčiem" visus radošos un rakstošos Vidzemes literātus, lai dzejiskā atmosfērā pārrunātu mūsdienu literāros procesus. Pasākumā savu dalību ir apsolījuši Rolands Briedis, Valdis Rūja, Lija Brīdaka, Valdis Atāls un Ilze Binde," stāsta Dz. Olengoviča.

 

Saieta dienā muzejā būs grāmatu galds ar jaunākajiem latviešu literatūras izdevumiem. Vairākas būs minēto autoru grāmatas. Ja būs vēlēšanās, viņi pastāstīs par savu jaunāko krājumu tapšanu. Protams, skanēs arī dzeja.

 

 

Klausītāji novērtēs labāko dzejas lasījumu un tās autors saņems balvu. Noslēgumā pie kafijas tases ieplānotas draudzīgas sarunas, kuru laikā literātiem būs iespēja tuvāk iepazīt savus kolēģus novadā.

 

Vidzemes literātu saiets notiek katru gadu un tā mērķis ir apzināt jaunos autorus, rosinot to publicēt savus darbus. Kopš 2000. gada viena no aktīvākajām saietu organizatorēm bijusi m[ūsu novadniece dzejniece Kornēlija Apškrūma.

Kultūra un Izklaide