Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz baletu

Smiltenes pensionāru apvienība aicina ikvienu interesentu doties līdzi uz Latvijas Nacionālo operu 10. aprīlī skatīties Leo Delība baletu "Kopēlija". Tā librets veidots pēc Ernesta Teodora Vilhelma Hofmaņa pasakas "Smilšuvīrs" motīviem.

Pensionāru apvienības vadītāja Aija Meldere jau tagad ar nepacietību gaida izrādi galveno lomu atveidotāju Elzas Leimanes- Martinovas un Raimonda Martinova dēļ.

Krāsainais un dzīvespriecīgais balets "Kopēlija" uz Latvijas Nacionālās operas skatuves ir atjaunots pēc vairāku gadu pārtraukuma un izspēlē mīlestības stāstu starp diviem jauniešiem Franci un Svanildu, ko sarežģī dažādi pārpratumi. Baleta "Kopēlija" horeogrāfs ir Aivars Leimanis, diriģents - Farhads Stade.

A. Meldere informē, ka izbraukšana uz baletu būs pulksten 10 no Baznīcas laukuma Smiltenē.

Interesentiem jāpiesakās līdz 15. martam, zvanot pa tālruņiem 64773664 (A. Melderei) vai 64749088 (Gatim Krūmiņam). Var arī pieteikties, pirmdienās no pulksten 11 līdz 13 atnākot uz pensionāru klubiņu Smiltenē, Smilšu ielā 4.

Kultūra un Izklaide