Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina Valgā baudīt slāvu kultūru

4. oktobrī pulksten 15.00 Valgas kultūras centrā sāksies studijas "Joy" un asociācijas "Sadko", kas apvieno 35 Igaunijas dziedošos un dejojošos kolektīvus, organizētais tautas daiļrades festivāls "Krievu dvēsele".

 

"Vēlamies iepazīstināt cilvēkus ar krievu kultūras tradīcijām un novitātēm. Ar šo festivālu pašdarbībai cenšamies piesaistīt jaunus cilvēkus," skaidro studijas "Joy" vadītāja Marina Jerjomina. Festivālā piedalīsies trīs profesionāli kolektīvi - republikānisko un starptautisko konkursu laureāti.

 

 

Koncerta apmeklētāji varēs izbaudīt gan liriskas, gan azartiskas, gan joku, jautrības un aizrautības pilnas krievu dziesmas un dejas ansambļu "Ņeposedi" un "Gracija" dejotāju izpildījumā. Dziedošais kolektīvs "Zlatije gori" ir daudzu starptautisku festivālu dalībnieks un laureāts, kurā muzicē astoņu sieviešu vokālā grupa daudzu tautas mūzikas instrumentu pavadījumā.

 

Ieeja uz koncertu ir bez maksas, jo Valgas pašvaldība atrada iespējas pasākumu materiāli atbalstīt. M. Jerjomina ir pārliecināta, ka šajā koncertā ikviens varēs gūt daudz pozitīvas enerģijas, lai sekmīgi atrisinātu savas problēmas un izkļūtu no nelabvēlīgām situācijām šajā sarežģītajā laikā. Jo īpaši rudenī pozitīvas enerģijas nevar būt par daudz nedz Valgas, nedz Valkas iedzīvotājiem.

Kultūra un Izklaide