Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aktīvākie iesaka reorganizēt Smiltenē kultūras un sporta centru, abas jomas atdalot 2

Kaut arī daudzi smiltenieši ilgāku laiku neapmierināti burkšķ par panīkumu pilsētas kultūras dzīvē, aptaujā viņi nepiedalās. Piecu dienu laikā "Ziemeļlatvija" saņēmusi tikai piecas aizpildītas anketas, kurās pilsētas domes deputātes Ilze Vergina un Valda Cirīte aicina smilteniešus vērtēt kultūras, izglītības un sporta dzīvi pilsētā. Deputātes īpaši akcentē problēmas kultūrā.

 

Interneta portālā ziemellatvija.lv raksts par deputāšu rīkoto aptauju ir viena no lasītākajām ziņām. Kultūras dzīvi Smiltenē portāla apmeklētāji komentē čakli. Vairākums secina, ka kārtības šajā jomā nav, taču izsakās anonīmi. Aptaujā cilvēki lūgti norādīt vārdu un uzvārdu.

 

"Lūdzam iedzīvotājus būt aktīvākiem un izteikt savu viedokli, jo lēmumu pieņemšanā ļoti nozīmīgas ir tieši viņu domas," aicina I. Vergina.

 

Aizpildītas anketas "Ziemeļlatvijas" Smiltenes birojā var iesniegt līdz 3. novembrim. Anketa atrodama portālā pie raksta "Deputātes aptaujā smilteniešus par problēmām kultūrā, izglītībā, sportā".

 

"Aizpildīšu. Es tikai vakar to avīzi dabūju," saka smilteniete friziere Inga Zaļkalne. Savukārt skolotāja Līga Kaupe par tādu aptauju nezināja, jo laikrakstu nelasot.

Komentāri 2

īgņa

Tā jau nav aptaujas anketa, bet vienkāši tabula, kuru cienītās deputātes vēlas, lai iedzīvotāji aizpilda. Izveidojiet normālu anketu un cilvēki labprāt atbalstīs. Anketēšanas pamatus taču māca arī skolotājiem.

pirms 11 gadiem, 2008.10.30 16:17

lulū

ari es un man tuvie paziņas aipildītu anketu, bet tabulu es nepildīšu, jo es nesaprotu, ko mant ur skaitļi jāraksta, vai izvērstas atbildes, bet par ko tad?

pirms 11 gadiem, 2008.10.31 11:27

Kultūra un Izklaide