Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Amatierkolektīviem sākusies jauna darba sezona

Nākamgad ieplānoti Latvijas vidējās paaudzes Deju svētki un Tautas deju ansambļu svētki, 12. Latvijas amatierteātru salidojums, skates, konkursi vokālajiem ansambļiem, dziedātājiem un dejotājiem.

 

Valkas rajona padomes Kultūras nodaļas vadītāja Līga Lāne informē, ka saņēmusi informāciju no Valsts aģentūras "Nemateriālās kultūras mantojuma valsts aģentūras" par nākamgad valsts mērogā notiekošajiem kultūras pasākumiem, kuros varēs piedalīties amatierkolektīvi, kā arī gatavošanās gaitu līdz Vispārējiem dziesmu un deju svētkiem 2013. gadā.

 

 

Viņa atzīst, ka par vairākiem jautājumiem būs jāvienojas jaunizveidotajām novada domēm. Piemēram, kā un kur notiks kolektīvu skates, kas to finansēs.

 

Tāpat aģentūra no 1. septembra ir noteikusi virsvadītājus amatierkolektīvu grupām, kuri sadarbībā ar novadu pašvaldībām organizēs kopmēģinājumus, skates, kā arī sniegs metodisku palīdzību: Ieva Adāviča deju kolektīviem Smiltenes, Strenču un Valkas novadā, diriģents Jānis Petrovskis - Valkas un Valmieras rajona teritorijā esošajiem koriem, bet Pēteris Vilks - Vidzemes pūtēju orķestriem.

 

"Šogad kolektīvi sadalīti tā, lai visiem vadītājiem būtu noteikts skaits," skaidro L. Lāne.

Kultūra un Izklaide