Ar "Rūķu skrējienu" iedegs lampiņas Valkas pilsētas centrālajā eglē 3

Šodien plkst.16 Valkā, Lugažu laukumā, ar "Rūķu skrējienu", piparkūkām, dziesmām un dejām iedegs krāsaino lampiņu virtenes pilsētas centrālajā Ziemassvētku eglē, aģentūru LETA informēja Valkas domes preses sekretāre Inguna Medne.

 

Pasākuma laikā pirmo reizi pilsētā būs "Rūķu skrējiens", kurā aicināts piedalīties ikviens interesents, jo visi rūķi saņems piemiņas veltes. Starts skrējienam tiks dots ap plkst.16.15 pie Valkas kultūras nama.

 

 

Skrējienā var piedalīties rūķi-skrējēji, rūķi-gājēji, rūķi-vilcēji un rūķi-slēpotāji. Vilcēji var vilkt ragaviņas vai kādu citu palīglīdzekli. Tāpat, arī rūķiem-slēpotājiem atļauts izmantot gan slēpes, gan citus pārvietošanās līdzekļus.

 

 

Medne informēja, ka pasākumā piedalīsies arī Ziemassvētku vecītis, tiks teiktas svinīgās apsveikuma uzrunas un būs neliela uguņošana. Klātesošos priecēs popgrupas "Pekšņi" koncerts, bezmaksas piparkūkas un tēja.

Komentāri 3

erns

Nu labi, lampiņas iededzam rūķu skrējiens ar bija, bet vai tad Valkā nav bērnu, kas dzied, dejo un dara visu ko, ka jāaicina bērni no Valmieras? Vai mūsējiem nevajag svētku prieka?

pirms 12 gadiem, 2008.12.06 21:52

MejTēnC.

Eglītei kā jau katru gadu, vienas un tās pašas bumbiņas.
Vaitad pilsēta nevar atļauties neko skaistāku.?
Ziemassvētki ir vienreiz gadā un, manuprāt, ir iespējams sagādāt ko jaunu..

pirms 12 gadiem, 2008.12.07 12:00

Kultūra un Izklaide