Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar Ziemassvētku smaržu 1

Otrdien, 15. decembrī, pulksten 15.00 Valkas kultūras namā notiks Ziemassvētku ieskaņu koncerts "Atkal laiks ir svētkiem atvērt durvis", ko organizē Valkas novada bērnu un jauniešu centrs "Mice".

 

"Kas ir visbrīnišķīgākā dāvana Ziemassvētkos? Katram ir sava atbilde. Vienam tā ir smaržīga piparkūka, citam sen kārota lieta no veikala plaukta. Šis koncerts būs kā Valkas novada izglītības iestāžu mākslinieciskās jaunrades kolektīvu dāvana valcēniešiem un pilsētas viesiem svētkos," stāsta "Mices" direktore Vita Kalvāne. Ieeja uz koncertu - bez maksas.

Tam ir izveidota itin plaša programma. Dziedās Valkas pamatskolas 2. - 4. klašu koris un 4. klašu ansamblis Ināras Vītolas vadībā, bērnudārza "Pasaciņa" vokālais ansamblis "Peļuki" (vadītāja Liene Skruode), dejos Valkas pamatskolas 1. - 2. klašu tautas deju kolektīvs "Vainadziņš" (Skaidra Smeltere), dziedās BJC "Mice" vokālais ansamblis "Brīnumiņš' (Inese Lečmane).

Vēl uzstāsies Vijciema tautas nama teātra pulciņš (Gita Dudele), tautas nama 1. - 4. klašu tautas deju kolektīvs (Jana Matuka), dejos "Mices" sporta deju klubs "Ziemeļvalsis" (Dainis Liepiņš), dziedās Ērģemes pamatskolas vokālais ansamblis (Gita Plūmīte), folkloras kopa "Rikanda" (Skaidra Smeltere), novada 5. - 9. klašu koris (Aivars Trēziņš, Ināra Vītola, Gita Plūmīte, Liene Skruode), spēlēs J. Cimzes Valkas mūzikas skolas Kārķu filiāles klavieru ansamblis - Ulrika Kalniņa un Līvija Aleksa Peresunčenko (Ineta Dubļāne), Kārķu pamatskolas 1. - 4. klašu koris, instrumentālais ansamblis un soliste (Liene Skruode), Valkas ģimnāzijas tautas deju kolektīvs "Vendīgs" (Aija Sallu), jauktais koris (Aivars Trēziņš) un citi kolektīvi.

Komentāri 1

Aivars

Paldies par patiešām vajadzīgu un skaitu pasāķumu, bet vai cien., skolotājām un pasākuma organizātorēm nevajadzēja bērniem pamācīt, ka košļājamās gumijas nav jāsmērē jaunajos zāles krēslos, jo tos iztīrīt ir gandzŗiz neiespējami, Žēl, ka tik maz kultūtūras un uzvedības mākas mums ir.

pirms 9 gadiem, 2009.12.20 11:30

Kultūra un Izklaide