Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atklāj Valkas domes starptautiskā fotokonkursa darbu izstādi

Šodien plkst.17 Valkas pilsētas kultūras nama nodarbību telpā tiks atklāta fotoizstāde, kurā varēs aplūkot Valkas domes starptautiskā fotokonkursa abās daļās iesniegtos fotoattēlus, aģentūru LETA informēja Valkas domes preses sekretāre Inguna Medn

 

Izstādē varēs apskatīt 137 fotogrāfijas, kuras iesnieguši 13 fotogrāfi - Dainis Jansons, Kristīne Ganiņa, Jurijs Simonovs, Māris Ozols, Aigars Roga, Ausma Eglīte, Reinis Doršs, Edgars Maļcevs, Vairis Pinzulis, Aivars Viļumsons, Viesturs Ēķis, Hanno Valdmann un Nauris Ašenkampfs.

 

 

LETA jau ziņoja, ka šā gada 8.decembrī tika pieņemts lēmums par fotokonkursa uzvarētājiem. Īpaša komisija pēc iesniegto fotogrāfiju izvērtēšanas un vairāku stundu diskusijām, balstoties uz nolikumu, nolēma - par iesniegto fotogrāfiju kolekciju 1.vietu un 200 latu naudas balvu piešķirt Dainim Jansonam, 2.vietu un 150 latu naudas balvu piešķirt Edgaram Maļcevam un 3.vietu un 100 latu naudas balvu piešķirt Kristīnei Ganiņai.

 

 

Galvenie konkursa kritēriji bija - fotogrāfijās ir jāatainojas Valkas pilsētvidei, tūrismam - aktīvajai atpūtai un sporam, Valkas pilsētas kultūras, sporta un izklaides pasākumiem, tradīcijām, Valkas pilsētas ainavai, dabas un kultūrvēsturiskajiem objektiem, pilsētas viesiem un Valkas iedzīvotājiem.

 

 

Šī gada konkurss norisinājās divās daļās. Konkursa pirmā daļa "ziema. pavasaris" norisinājās no 7.janvāra līdz 31.maijam, bet otrā daļa "vasara. rudens" - no 1.jūnija līdz 30.novembrim.

 

 

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Valkas domes Uzņēmējdarbības atbalsta un tūrisma informācijas biroja (Valkas UATIB) vadītāja Ance Empele, paredzams, ka nākamgad šāds konkurss netiks rīkots finansiālu apsvērumu dēļ.

 

 

Šajā fotokonkursā iesniegtās fotogrāfijas tiks izmantotas dažādos informatīvos materiālos un Valkas mājaslapā, kā arī nākotnē veidojot Valkas-Valgas fotoalbumu.

 

Kultūra un Izklaide