Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atklās Valkas kultūras nama atjaunoto zāli 3

22. maijā pulksten 19.00 notiks svinīga Valkas pilsētas kultūras nama renovētās zāles atklāšana. Kultūras nama administrācija pašlaik vēl neizpauž uzaicināto skatuves mākslinieku vārdus.

 

Valkas kultūras nama pirmā renovācijas kārta aizsākās 2008. gada novembrī, un tajā ietilpa skatītāju zāles un foajē atjaunošana. Foajē izveidots tā, lai tur varētu eksponēt izstādes. Ir uzstādītas tam atbilstošas gaismas.

 

Renovāciju veica SIA "Ekers" no Valmieras, telpu dizainu veidoja "VV Projekts". "Ar paveikto darbu kvalitāti esam ļoti apmierināti, telpas ir ieguvušas jaunu seju," uzskata kultūras nama direktore Aija Sallu.

 

Valkas teātra direktors un mākslas pedagogs Aivars Ikšelis piebilst, ka gan zāle, gan foajē ir veidota neoklasicisma stilā, ievērojot raksturīgās krāsu gammas. Arī krēsli zālē būs šim stilam atbilstoši. To montāžu uzsāka otrdien. Zālē ir uzstādītas jaunas prožektoru rindas. Ir veikts daudz tehnisko darbu saistībā ar apkuri un ventilāciju.

 

Kultūras nama darbinieki īpaši priecājas par atjaunotajām zāles durvīm to sākotnējā izskatā. Desmitiem gadu laikā tās bija daudzkārt krāsotas un zem šī krāsu slāņa ornamentika bija pazudusi. Pirmās kārtas celtniecības darbu izmaksas bija 135 tūkstoši latu, bet otrās kārtas pirmajai daļai paredzēts izlietot 249 tūkstošus.

 

Uz svinīgo zāles atklāšanu aicināts arī Latvijas kultūras ministrs Ints Dālderis. Uz pirmās kārtas atklāšanu ir aicināti visi Valkas pilsētas iedzīvotāji un viesi. Tad arī viņi varēs pārliecināties par darbu nevainojamo kvalitāti.

 

Otrdien tika parakstīts līgums par darbu otrās kārtas uzsākšanu, un tie sāksies jau 10. maijā. Paredzēts atjaunot skatuvi, telpas, kas atrodas zem skatuves un ēkas trešo stāvu. Darbi jābeidz līdz gada beigām.

Komentāri 3

tajā pašā laikā

Valkas mājaslapa ir rakstīts:
Piektdien, 22. maijā plkst. 19:00 notiks svinīga Valkas pilsētas kultūras nama renovētās skatītāju zāles un foajē atklāšana. Viesus priecēs Latvijas Zelta talantu finālists Reinis Reķis, dziedātāja Ginta Ēķe, akordeonists Kaspars Gulbis un Ziemeļlatvijas kameransamblis. Uz svinīgo zāles atklāšanu aicināts arī Latvijas Kultūras ministrs Ints Dālderis.

pirms 10 gadiem, 2009.05.10 23:40

krīze

Vai tad bez Ēķes vairāk dziedātaju nav? Tādā reizē jau varēja paaicināt kādu foršāku, cik var to Ēķi klausīties!

pirms 10 gadiem, 2009.05.11 06:36

krīze!! nu ko var muldēt, laikam dupsīti plēš, ka pašu neaicina dziedāt???

pirms 10 gadiem, 2009.05.12 06:50

Kultūra un Izklaide