Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atvērs dzejas krājumu

Nākamajā nedēļā Smiltenē viesosies dzejniece Kornēlija Apškrūma. Novada bibliotēkā trešdien, 9. novembrī, notiks dzejas vakars, kurā atvērs K. Apškrūmas jauno grāmatu "Liepu un ozolu paēnā". Dzeju lasīs autore. Sākums - pulksten 17.

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka oktobrī klajā nācis K. Apškrūmas jaunākais dzejoļu krājums "Liepu un ozolu paēnā", ko autore nodēvējusi par vienu no savām krāšņākajām grāmatām. Izdevuma ilustrācijām izmantotas dzejnieka un mākslinieka Jāzepa Osmaņa gleznu reprodukcijas. Krājumā apkopoti dzejoļi, ko K. Apškrūma rakstījusi par Latvijas dabu.

"Smiltenē dzejniece arī lasīs savus pēdējos trijos gados nepublicētos dzejoļus. Varēs iegādāties viņas jaunāko grāmatu par izdevniecības cenu un īpašu grāmatzīmi," piebilst Smiltenes novada bibliotēkas direktore Zaiga Krūmiņa.

Kultūra un Izklaide