Karnevālu mēnesis noslēdzas

Pateicoties Vijciema uzņēmējiem, kuri ziedo masku apbalvošanai, to gatavošanas meistarība aug. Gadu no gada maskas atbalsta SIA “Cellīši un partneri”, kooperatīvs “Vijupe” un SIA “Livonija AT”.Uz karnevālu ieradās apmēram 30 maskas gan individuāli, gan komandās, gan vijciemieši, gan viesi.

Ballē piedalījās Mākonis ar zibeni, Bruņinieks, Ananass, Mikipele, Zaķi, Kaķi, Velni, Taureņi, Kovbojs uz zirga, Supermeitenes, Sarkanā dāma, Mediķu brigāde, Supermens un Betmens. Kāds izcēlās ar atraktivitāti, cits ar ieguldīto darbu, cits ar oriģinālu izdomu. “Izcili gaumīga un skaista bija “Jūras parka” komanda no Smiltenes,” komentē tautas nama vadītāja Vita Bērziņa.

 Viņa uzskata, ka uzvarētāju laurus bija pelnījušas daudzas maskas, taču žūrija varēja apbalvot tikai trīs, tās maskas, kuras ieguvušas visvairāk punktu.1. vietā “Mašīna Fox Song”. To veidoja autoru kolektīvs Toms Jirgensons, Rihards Hāns un Gintars Hāns. 2. vietā “Siltumnīca ar vienu tomātu un diviem gurķiem”. Tie bija Mārtiņš Vītols, Māris Eglītis un Kaspars Eglītis. 3. vietā “Sniega karaliene” – Zeltīte Āboliņa.

Kultūra un Izklaide