Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mierkalna tautas namā - atdzimšanas pasākums

Zvārtavas pagasta Mierkalna tautas namā norisinājās Latvijas 98. gadadienas svinības un tautas nama atdzimšanas pasākums. Viesu priekam bija sagatavota skaista un skanīga pasākuma programma. 


Ar krāšņiem priekšnesumiem Zvārtavā viesojās deju kolektīvs “Kurpes” no Rīgas. Skanīgu sveicienu bija sagatavojuši arī limbažnieki - ansamblis „Ziemeļmala”, kas pasākuma viesus priecēja ar akordeona, cītaras, kokles skanējumu, kā arī smiltenietis Jānis Krūmiņš, kurš izpildīja pazīstamas melodijas. 


Arī Zvārtavas pagasta sieviešu vokālais ansamblis sagatavoja īpašus priekšnesumus. Pasākuma otrajā daļā spēlēja grupa „Rolise”, kas lika viesiem iedejot zāles grīdu. Vakars piepildīja tautas nama sienas ar pozitīvu enerģiju, kas būs jūtama vēl ilgi. 


Liels paldies ikvienam, kas piedalījās šajos svētkos, kā arī tiem, kas līdzdarbojās un atbalstīja, lai atdzīvinātu tautas namu. 

Kultūra un Izklaide