Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bez maksas var tikt uz Dailes teātra viesizrādi Strenčos 6

Ikvienam portāla www.ziemellatvija.lv lietotājam ir iespēja iegūt ielūgumu divām personām uz Dailes teātra viesizrādi, kas 30. septembrī notiks Strenču kultūras namā.

Dailes teātris Strenčos rādīs Rūdolfa Blaumaņa joku lugu "Zagļi" ar dziedāšanu divos cēlienos. Lomās iejutīsies Harijs Spanovskis, Jānis Paukštello, Ligita Skujiņa, Artis Robežnieks, Kristīne Nevarauska un citi aktieri. Režisors - Kārlis Auškāps.

Tā būs pirmā reize, kad pēc vērienīgiem būvdarbiem atjaunotajā Strenču kultūras namā viesosies profesionāls teātris.

"Portāla lietotājiem sadarbībā ar Strenču novada domi piedāvājam ekskluzīvu iespēju bez maksas apmeklēt Dailes teātra izrādi "Zagļi", kas 30. septembrī notiks Strenču kultūras namā. Ir jāpiedalās konkursā un pareizi jāatbild uz trīs jautājumiem. Tad dators izvēlēsies trīs veiksminiekus, kuri iegūs ielūgumu divām personām katrs ," informē portāla www.ziemellatvija.lv redaktore Sarmīte Ozola.

Jautājumi jāmeklē portālā sadaļā "Konkurss". Uzvarētājus paziņosim 26. septembrī pulksten 12 portālā www.ziemellatvija.lv.

Strenču novada kultūras centra direktore Daiga Beitika cer, ka izrādi apmeklēs ne tikai Strenču novada, bet arī apkārtējo novadu iedzīvotāji. No cilvēku atsaucības būs atkarīgs, vai arī turpmāk Strenčos varēs redzēt Dailes teātra izrādes.

"Uzaicinot Dailes teātri uz Strenčiem, riskējam. Ja šoreiz nesanāks pilna zāle skatītāju, tad teātris jau paziņojis, ka vairāk pie mums nebrauks," uzsver D. Beitika.

Strenču novada kultūras centrs vēlas piedāvāt iedzīvotājiem iespēju redzēt profesionālu galvaspilsētas teātri uz vietas, nebraucot uz Rīgu. Vietējiem tas ir izdevīgi gan laika, gan ceļa izdevumu dēļ, jo pašiem nav jādodas uz galvaspilsētu, tālab arī novada kultūras centra Plāņu tautas nama pasākumu organizatore Sarmīte Caune uzsāka sarunas ar Dailes teātri.

Dailes teātris Strenčos ieradīsies ar savām biļetēm. Pagaidām jau rezervētas vietas vairāk nekā pusē zāles, tālab D. Beitika aicina arī citiem neatlikt biļešu rezervēšanu uz pēdējo brīdi.

Viņa piebilst, ka izrāde "Zagļi" sagādās skatītājiem labu noskaņojumu. Tās personāžiem klāsies raibi, un īsto un iedomāto zagļu tvarstīšana novedīs pie jautriem sarežģījumiem un pārpratumiem. Kviešu zagļi pārvērtīsies par siržu zagļiem, kā arī neizpaliks precību lietas, jo priekš precēšanās vīrietis nekad nav par vecu.

Komentāri 6

londa

Re kā! Un Valkā nekā.
Smalkais kultūras nams stāv kluss un nevienu te negaida.

Trūkst vārdu.

pirms 9 gadiem, 2011.09.15 14:59

Manuprāt,

Tur sen bija laiks padzīt visus no Valkas KN, sākot no augšas lidz apakšai,goda vārds, nu negribas uz to pusi skatīties. Augstprātības un iedomības paraugs pilsētā, tāpēc arī vairāk to iestādījumu neapmeklēju. Uz izrādi Strenčos noteikti braukšu!

pirms 9 gadiem, 2011.09.15 18:02

Nu, nu

Smiltenē nav labāk. Tāpat neviena laba kultūras pasākuma.
Tagad vēl kultūras darbinieki atlaisti un izstumti no pilsētas( sava aroda pratēji), bet "ienācēji", kuri no "drēbes"neko nesaprot palikuši kā galvenie. Nu vareni!

pirms 9 gadiem, 2011.09.15 18:28

Manuprātam

Vai tad Valkā ir kaut viens no budžeta pārtiekošs kantoris kas nebūtu augstprātības un iedomības paraugs?

pirms 9 gadiem, 2011.09.15 19:59

..

šovakar arī Naukšēnu kultūras namā ir Šoriņa iestudēta izrāde "Balkonu ragneši" 19.00

pirms 9 gadiem, 2011.09.16 11:25

skatītāja

Skumji, bet pārpildītajā Strenču k/n zālē nebija īsta prieka par šo " gadsimta notikumu". Dailes teātris atvedis lugu, kas ir garlaicīgaka par dažu labu pašdarbnieku izrādi - ne īstu joku, ne izrādes tempa, ne apsolīto Daņiļēviča kustību. Ha! - un pat Spanovskis nebija atbraucis, varbūt viņam būtu izdevies atmodināt snauduļojošo publiku...

pirms 8 gadiem, 2011.10.01 09:52

Kultūra un Izklaide