Bibliotēkām uzdāvinātas grāmatas par vairāk nekā 2660 latiem 1

Valkas pilsētas bibliotēkas darbinieki ir apmierināti ar 7. rajona Grāmatu svētku norisi, jo bijušas gan tikšanās ar interesantiem cilvēkiem, gan arī iegūta vērtīga literatūra. Vairākas rajona bibliotēkas kā dāvanu saņēmušas jaunas grāmatas.

 

Valkas bibliotēkas vadītāja Ginta Dubrovska informē, ka no svētku atbalstītājiem iestāde par vairāk nekā 800 latiem saņēmusi grāmatas, bet par 1860 latiem iegūtas dāvanu kartes, ar kurām jaunāko literatūru bibliotēkas varēs dabūt no vairākām izdevniecībām.

 

 

Dāvinātāju vidū ir "Swedbank", Zemkopības ministrija, Latvijas Mobilais Telefons", Tautas partija, partija "Jaunie demokrāti", Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Zemkopības ministrija, valsts aģentūra "Tēvijas sargs", Latvijas Bērnu fonds, partija "Pilsoniskā savienība", Latvijas ebreju kopiena, Latvijas ebreju biedrība "Šamir", kā arī pašas izdevniecības "Zvaigzne ABC", "Nordiks", "Jumava", "Avots" un "Vizuālais elements".

 

 

Individuāli grāmatas dāvināja partijas "Jaunais laiks" pārstāvis Ainars Latkovskis, "Jumavas" direktors Juris Visockis un rakstnieks Jānis Rīderers.

 

Grāmatu tematika ir dažāda. Ir gan speciālā literatūra, gan jaunākie romāni un stāsti. Netrūkst arī bērnu literatūras. "Grāmatu tematiskais spektrs ir plašs, literatūra, var teikt, ir visām gaumēm.

 

Ja nebūtu Grāmatu svētku, mums diezin vai izdotos iegūt tik daudz jaunākās literatūras," atzīst G. Dubrovska.

 

Tās pagastu bibliotēkas, kas visaktīvāk bija gatavojušās Grāmatu svētkiem, saņems arī vairāk dāvināto grāmatu. G. Dubrovska gan piebilst, ka šogad atsaucība bijusi ļoti liela. No dažādām rajona vietām uz svētku pasākumiem bija ieradušies vairāk nekā 200 cilvēku, viņu vidū bija arī daudzi skolēni. Atbalstu sniedza vietējās pašvaldības, piešķirot transportu nokļūšanai uz Valku.

Komentāri 1

dalibniece

Esmu piedalijusies visos septinos gramatu svetkos, jasaka, ka sie svetki bija viss jaukakie, pardomatakie. Bija pat padomats par to, lai varetu paest. Nu un kas par to, ka zupa bija sarkana, bet garsiga gan. Un ne jau tas no svara, bija Albine pioniere vai ne,bet gan tas, ka vina uzdrikstejas un vareja mus visus paedinat - par to vinai liels paldies!Paldies Gintai un Ligai par kolosalo izdomu dodot celamaizi ministram, ceru, ka ta nodereja pirmsbudzeta drudzi.

pirms 12 gadiem, 2008.11.15 08:11

Kultūra un Izklaide