Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aumeisteros arī turpmāk varēs saņemt bibliotekāro pakalpojumu

Jaunajā gadā divas reizes mēnesī uz Aumeisteriem nogādās gan grāmatas, gan periodikas izdevumus. No šā gada 18.decembra Grundzāles bibliotēkas ārējais apkalpošanas punkts Aumeisteros ir slēgts.


Turpmāk iedzīvotājiem Aumeisteros bibliotekāro pakalpojumu nodrošinās Grundzāles bibliotēka. Sākot ar 2018.gada janvāri Grundzāles bibliotēkas vadītāja Ilona Briede  divas reizes mēnesī uz Aumeisteriem nogādās gan grāmatas, gan periodikas izdevumus. Mēneša otrajā un ceturtajā trešdienā plkst. 13.00  laukumā pie autobusa pieturas ieradīsies Grundzāles pagasta autobusiņš. Tajā varēs gan nodot, gan saņemt grāmatas un žurnālus.

Tuvākā bibliotēka atrodas Grundzālē, Tilta ielā 5, pagasta pārvaldes ēkā. Tās darba laiks: pirmdien, trešdien un ceturtdien 8.00 - 18.00; otrdien 15.00- 18.00; piektdien 13.00 - 17.00 (katra mēneša pirmajā pirmdienā bibliotēka slēgta - metodiskā diena), telefona numurs: 25769055, e-pasta adrese: [email protected]. Iedzīvotāji var izmantot iespēju pieprasīt sev interesējošo grāmatu vai citu informāciju pa telefonu vai e-pastu, vai uz vietas Grundzāles bibliotēkā. Iesakām izmantot bibliotēkas arī Palsmanē un Smiltenē.

Šā gada 29. septembra Smiltenes novada domes sēdē tika pieņemts lēmums uzsākt Smiltenes novada bibliotēkas Grundzāles bibliotēkas reorganizāciju līdz 2017. gada 29. decembrim, likvidējot bibliotēkas ārējās apkalpošanas punktu Aumeisteros.


Kultūra un Izklaide