Lūgums atbalstīt Valkas novada bibliotēkas

Valkas bibliotēkas projekts “Gudra brīvā laika pavadīšana: Prāta spēju un radošumu veicinošas galda spēles Valkas novada publiskajās bibliotēkās” Rietumu Bankas labdarbības fonda projektu konkursā “Sprīdis labākai dzīvei” ir iekļuvuvis otrajā kārtā. Lai tas tiktu realizēts mums nepieciešams Valkas novada iedzīvotāju atbalsts.


Kopumā Rietumu Bankas labdarības fonda (RBLF) un “Latvijas Avīzes” konkursā “Sprīdis labākai dzīvei” sabiedrības balsošanai izvirzīti 17 projekti, kuru starpā ir arī Valkas bibliotēkas projekts “Gudra brīvā laika pavadīšana: Prāta spēju un radošumu veicinošas galda spēles Valkas novada publiskajās bibliotēkās”. Labdarbības fonds finansiāli atbalstīs tos projektus, kuri būs ieguvuši visvairāk balsu.


Vēlamies lūgt, lai Jūs un Jūsu draugi, radi, paziņas nobalsotu par Valkas bibliotēkas projektu. To var izdarīt šeit: http://www.visidati.lv/aptauja/1069955187/

Valkas bibliotēkas projekts sarakstā atrodas ar TREŠO kārtas numuru.


Ko šis projekts dos?

Projekta mērķis ir nodrošināt Valkas novada publiskajās bibliotēkās bērniem un jauniešiem vecumā no 3 – 17 gadiem prātu un radošumu veicinošu brīvā laika pavadīšanu, iegādājoties izklaidējošas un prātu attīstošas galda spēles. Projekta ietvaros plānots iegādāties 30 nosaukuma galda spēles un izvietot tās deviņās Valkas novada publiskajās bibliotēkās. Kopā plānots iegādāties 96 spēles.


Informācija par Rietumu bankas labdarības fondu pieejama šeit: http://rblf.lv/


Ceram uz Jūsu atbalstu!

Valkas bibliotēkas kolektīvs

Kultūra un Izklaide