Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Slēgs Grundzāles bibliotēkas ārējās apkalpošanas punktu Aumeisteros

Šā gada 27. septembra Smiltenes novada domes sēdē tika pieņemts lēmums uzsākt Smiltenes novada bibliotēkas Grundzāles bibliotēkas reorganizāciju. Līdz 2017. gada 29. decembrim tiks likvidēts bibliotēkas ārējās apkalpošanas punkts Aumeisteros.


Grundzāles bibliotēkas ārējais apkalpošanas punkts Aumeisteros šobrīd atrodas nomātās telpās, kuru nomas līgums tiek pārtraukts 2018. gada 1. janvārī. Aumeisteru ciemā nav Smiltenes novada domei piederoša īpašuma. Pēc sarunām ar ciemā esošo ēku īpašniekiem par iespēju iznomāt Smiltenes novada domei savu īpašumu ir skaidrs, ka piemērotas telpas bibliotēkas krājuma un tehnikas izvietošanai nav, un privātie īpašnieki nav ieinteresēti veikt telpu remontu bibliotēkas vajadzību nodrošināšanai. Ņemot vērā radušos situāciju, tika pieņemts lēmums slēgt Grundzāles bibliotēkas ārējo apkalpošanas punktu Aumeisteros. Salīdzinot pēdējo trīs gadu rādītājus, samazinājies ne vien Aumeisteru ciema iedzīvotāju skaits, bet arī pieprasījums pēc bibliotēkas piedāvātajiem pakalpojumiem.


Līdz 15.decembrim bibliotēkas ārējā apkalpošanas punktā Aumeisteru ciema iedzīvotājiem ir iespējams saņemt un nodot grāmatas un periodiskos izdevumus, kā arī izmantot trīs datorus ar interneta pieslēgumu. 


Arī turpmāk iedzīvotāji Aumeisteros bez bibliotekārā pakalpojuma nepaliks. Sākot no janvāra, savlaicīgi informējot ciema iedzīvotājus, Grundzāles bibliotēkas vadītāja divas reizes mēnesī uz Aumeisteriem nogādās gan grāmatas, gan periodikas izdevumus. Sekojiet informācijai.


Kultūra un Izklaide