Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Blomē gatavojas svinēt svētkus

Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem. Jau šonedēļ jaunākie blomēnieši svinēs svētkus un gaidīs Ziemassvētku vecīti. Pirmsskolas izglītības iestādes "Zīlīte" audzēkņi iemācījušies dzejolīšus un uzvedumu, bet pamatskolas skolēni brīnumu cer ieraudzīt "Bānīša Ziemassvētkos Sūnu ciemā".

16. un 18. decembrī Ziemassvētku vecīti ciemos gaidīs bērnudārza "Zīlīte" audzēkņi. Bērnudārza vadītāja Rudīte Dance pastāstīja, ka pašiem jaunākajiem bērniem svētku pasākums būs 16. decembrī pulksten 16.00. Bērni ir iemācījušies dzejolīšus un vecākiem rādīs uzvedumu "Brīnumu gaidot". Savukārt 18. decembrī pulksten 15.30 vecākie "Zīlītes" audzēkņi savā svētku pasākumā rādīs uzvedumu "Ziemas pasaka".

Šogad neierasti Ziemassvētki būs Blomes pamatskolas skolēniem. Viņi 17. decembrī dosies uz Gulbeni, lai līksmotu "Bānīša Ziemassvētkos Sūnu ciemā". "Lai būtu interesantāk, izbrauksim ārpus skolas. Skolēniem būs lielāks pārsteigums," stāsta skolas direktore Mudrīte Vestfāle. Tomēr klašu eglītes būs tāpat kā citus gadus.

Pagasta svētku pasākums un dejas līdz rītam sāksies 25. decembrī pulksten 20.00 Blomes tautas namā. Kultūras nama direktore Gita Skadiņa pastāstīja, ka svētku pasākumā groziņu vakarā pagasta ļaudis priecēs Blomes amatieru teātris "Nenolaid rumpi" ar izrādi "Hugo Diegs brauc uz Bambāļiem".

Bet 3. janvārī pulksten 12.00 skolas mazajā zālē notiks pasākums pagasta pirmsskolas vecuma bērniem. Viņus pie eglītes gaidīs Ziemassvētku vecītis, rūķis, vista, aita, āzītis.

Kultūra un Izklaide