Blomē muzikanti uzstāsies uz divām skatuvēm

Jau ceturto reizi Blomē, Jeberlejas estrādē smagās mūzikas mīļotājus priecēs gada skaļākais rokfestivāls "Metalshow.lv Open Air". Šogad pašmāju un ārvalstu grupas uzstāsies uz divām skatuvēm, jo cilvēku interese par festivālu katru gadu pieaug.

 

Četru gadu laikā "Matalshow.lv" kļuvis par lielāko smagās mūzikas festivālu Latvijā, katru gadu pulcējot ap 2000 apmeklētāju.

 

Smiltenietis Elvijs Roķis festivālu apmeklē jau no tā pirmsākumiem, arī šoreiz nedomā laist garām iespēju satikt pazīstamus cilvēkus un redzēt iemīļoto muzikantu uzstāšanos.

 

"Festivālā valda forša atmosfēra, jo vairākums smagās mūzikas cienītāju ir ļoti draudzīgi. Gandrīz jebkuram var pieiet klāt un aprunāties par mūziku vai dzīvi," saka smiltenietis.Pasākumā uzstāsies tādas grupas kā "Cradle of Filth", "The Exploited", "Pain", "Agnostic Front", "Skyforger", "Sinister", "TYR", "In Mourning", "Dead Shape Figure", "Thundertale", "Nihilistikrypt", "ANJ", "Heaven Grey", "Preternatural", "Frailty", "Trendkill Method", "Invasion", "Ocularis", "Infernum", "Enhet" un "Cult of Destruction".

 

Organizatori uzsver, ka galvenā inovācija pasākumā būs divas skatuves, kur mūziķi uzstāsies, muzikāli aptverot vēl nepieredzētas stilistiskās amplitūdas. Vēl jauninājums būs atsevišķa un plašāka telšu pilsētiņa apmeklētāju ērtībām.

Kultūra un Izklaide