Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Blomē pavasara iedancošanās svētki

24. aprīlī Blomes kultūras namā satiksies vairāku paaudžu tautisko deju dejotāji, lai kopā piedalītos "Pavasara iedancošanās svētkos".

 

Pasākumā Blomes pagastā publikai uzstāsies Andas Kalniņas vadītie deju kolektīvi no Vijciema, Smiltenes tehnikuma un Blomes - senioru deju kolektīvs "Vijolītes", Smiltenes tehnikuma jauniešu deju kolektīvs, "Bet", Blomes pamatskolas 1. - 4. klašu un 6. - 9. klašu deju kolektīvs un paši mazākie Blomes dancotāji.

 

Šī pasākuma iniciatore ir blomēniete Anda Kalniņa. "Tā kā vadu vairākus deju kolektīvus, vēlējos, lai viņi uzstātos visi kopā. Līdz šim tā vēl nav bijis. Iedancošanās svētkos būs dažāds repertuārs - gan manējais, gan no skolēnu Dziesmu un deju svētkiem," stāsta deju kolektīvu vadītāja.

 

 

Vaicājot, kā viņai izdodas mācīt dejot tik daudziem un dažāda vecuma cilvēkiem, A. Kalniņa atklāj, ka šis darbs patīk un tad nekas nav šķērslis. Uz iedancošanās svētkiem rīt pulksten 19.00 deju kolektīvu vadītāja aicina ikvienu.

Kultūra un Izklaide