Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Blomes seniori priecājas pavasara ballītē

Brīvdienās senioru deju kopa "Papardes" savās mājās Blomē uzņēma viesus no citiem pagastiem un ciemos gaidīja vietējos iedzīvotājus, lai kopā priecātos pavasara ballītē.

 

"Papardes", "Pīlādzītis", "Vijolītes" un Mežrozītes" ar dejām un labu noskaņojumu iepriecināja Blomes pagasta pensionārus, lai kaut uz mirkli aizmirstos ikdienas rūpes. Dejotājas atzīst, ka šādas tikšanās ir nepieciešamas, lai arī cik grūti laiki būtu.

 

 

Tomēr atsaucība no Blomes pensionāriem esot bijusi neliela. "Iespējams, kādam bija apgrūtinoša tikšana uz pasākumu, veselības problēmas vai arī tā ir nevēlēšanās iznākt ārā no mājas," iemeslus min "Pīlādzīša" vadītāja Ženija Daudziete.

 

Savukārt blomēniete Vija Grosberga ar prieku piedalījās ballītē. "Kopā sanākšana mums ir nepieciešama. Draudzība ar citām dejotajām jau ir izveidojusies vairāku gadu garumā. Esam kļuvušas sirsnīgākas un draudzīgākas.

 

 

Vairāk vajadzētu iesaistīties arī citiem cilvēkiem. Kopā esot, aizmirstas grūtums un sirdssāpes. Lai kādi laiki tagad, bet galdiņam cienastu vienmēr var sagādāt. Mūsu paaudze ir piedzīvojusi dažādus laikus, tāpēc protam iztikt ar to, kas ir," stāsta V. Grosberga.

Kultūra un Izklaide