Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Borderrock meklē vadītāju!

6. Latvijas/Igaunijas festivāls Borderrock, kas norisināsies 8. augustā plkst.15:00 Valkas brīvdabas estrādē, meklē pasākuma vadītāju! Pieteikšanās no 6. līdz 19. jūlijam.

 

Nebijis gadījums festivāla Borderrock vēsturē - festivāla rīkotāji izsludina konkursu uz festivāla vadītāja vietu 6. Latvijas-Igaunijas festivālam.

 

Potenciālajiem pasākuma vadītājiem jāiesūta vismaz 1minūti garš video pieteikums (video kvalitāte nav noteicošā), kurā iepazīstinātu ar sevi un pastāstītu, kādēļ tieši viņam būtu jābūt Borderrock vadītājam.

 

 

 Prasības: labas latviešu, angļu un vēlams krievu valodas zināšanas (ideālā gadījumā arī igauņu valodas iemaņas), prasme kontaktēties ar publiku, interese par underground mūzikas skatuvi, prasme improvizēt. Uzdevums festivāla laikā- pieteikt grupas, novadīt konkursus, informēt par notiekošo.

 

 

Sūtot pieteikumu rakstiskā veidā jāpievieno kontaktinformācija (vārds, uzvārds, e-pasts, telefona nr.). Video pieteikums jānosūta no 6. līdz 19. jūlijam (ieskaitot) uz [email protected] . Uzvarētāja paziņošana 24. jūlijā, festivāla mājas lapā www.borderrock.lv. Konkursa uzvarētājs saņem iespēju pierādīt sevi, kā festivāla vadītāju, suvenīrus no Valkas - pilsētas, kurā sākas Latvija, kā arī iespēju uzaicināt līdzi vēl 2 draugus.

 

Festivālā Borderrock šogad piedalās: The Flowers of Romance (ex Vennaskond) (EST), Ans.Andur (EST), Monologs divatā (LV), Neprodukts (LV), Basta (LV), Židrūns (LV), STandART (LV), Tumors (LV), Echo Plant (EST), She Walks Drunk (EST), Crimson (EST), Soterios (EST), Bagi-Ra (LV). Klausītāji varēs baudīt arī elektroniskos mūziku divās DJ`u teltīs, kā arī sekot līdzi dažādiem video tam īpaši iekārtotā teltī. Pasākuma laikā darbosies arī radošā darbnīca. Festivāla teritorijā atradīsies telšu pilsētiņa un bufete.

 

Izmanto savu iespēju un tiekamies 8. augustā Valkas brīvdabas estrādē plkst. 15:00, lai kopā ar latviešu un igauņu grupām lauztu robežas!

Kultūra un Izklaide