Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brauc ar „Ziemeļlatviju” uz teātri 1

Rudeni izkrāsosim ar gaišām emocijām, ko sniegs teātra apmeklējums. Nāc un piesakies!Vispirms apmeklēsim Latvijas Nacionālo teātri, tad visi kopā brauksim uz Valmieras Drāmas teātri, tāds ir mūsu piedāvājums „Ziemeļlatvijas" abonentiem.

Jau rakstīju, ka „Ziemeļlatvija" turpmāk centīsies vairāk iepriecināt savus abonentus, piedāvājot viņiem ne tikai laikrakstu, bet arī dažādas priekšrocības. Jau šoruden piedāvājam kopā ar mums doties uz divām izrādēm. Ļoti labām izrādēm, ļoti labos teātros. Šoreiz par pirmo piedāvājumu.

Sestdien, 12. novembrī, esam rezervējuši 50 biļetes Nacionālajā teātrī uz muzikālo izrādi „Sapnis pār Brodveju". Izrāde ar Ditu Lūriņu galvenajā lomā ir saņēmusi slavinošas atsauksmes un tā patīk gan īstiem teātra mākslas pazinējiem, gan cilvēkiem, kas teātri apmeklē retu reizi kā izklaidi.

Dita Lūriņa koncertuzvedumā izsapņos sapni par labāku dzīvi, mīlestību un vēlmi būt uz skatuves. Kad sapnis piepildīsies, būs gan krāšņi tērpi, gan lieliski skatuves partneri, gan dziesmas no visslavenākajām Brodveja izrādēm un pats Maestro pie klavierēm.

Tā teikt - kad sapnis par dzīvi kļūst. Uz skatuves būs tādi pazīstami aktieri un labas balss īpašnieki kā Uldis Anže, Ainārs Ančevskis, Juris Hiršs, Kaspars Zvīgulis, Jānis Vimba, Ģirts Liuziniks un citi. Un, protams, pie klavierēm būs Raimonds Pauls.

Biļetes cena uz šo izrādi ir 9 lati, bet „Ziemeļlatvijas" abonentiem būs jāmāksā tikai puscena, tātad 4,50 latu. Jums nevajadzēs domāt arī kā nokļūt līdz Rīgai, mēs esam sarunājuši autobusu un par braukšanu līdz Rīgai un atpakaļ katram būs jāmaksā 4 lati.

Lai uz teātri varētu nokļūt gan Smiltenes, gan Valkas un Strenču apkārtnes cilvēki maršruts būs Smiltene - Valka - Strenči - Rīga. Teātrmīļi ir gaiši un pozitīvi cilvēki, tāpēc mēs esam pārliecināti, ka ceļš sarunās un varbūt pat dziesmās paies nemanot.

Tā kā šādu pasākumu organizējam pirmo reizi, tad mums nav īsti skaidrs, cik liela būtu mūsu abonentu interese un šoreiz darīsim pēc principa, kas pirmais pieteiksies, tas brauks.

Zvaniet, nāciet un piesakieties! Biļetes mums ir jāizpērk līdz 26. oktobrim, tātad līdzmaksājums Smiltenes un Valkas redakcijā par izrādi un transportu būs jāatnes vēlākais līdz 25. oktobrim. Kopējās izmaksas ir 8,50 latu. Tas ir lētāk nekā izrādes biļetes cena, ja jūs to vēlētos nopirkt teātrī individuāli.

Pieteikumus mēs gaidām no laikraksta abonentiem. Vislabākais ir uzreiz nākt uz redakciju un jau samaksāt par braucienu uz teātri, bet laucinieki, kas nevar uzreiz ieskriet redakcijā, var vispirms piezvanīt un rezervēt biļetes. Zvaniet darba laikā uz tālruni 64781276 vai mobilo 28381605.

Bet par izrādi Valmieras teātrī, kur mēs kopā ar teātri organizēsim arī tikšanos, rakstīšu mazliet vēlāk.

Komentāri 1

:)

Kāpēc nevar pievienot komentāru pie laimīgajām lauku sievietēm???
Autobusā tik daudz brīvu vietu ?
Iznāk tā , ka tā laime daudzām dāmām ir gājusi secen. :(

pirms 8 gadiem, 2011.10.21 08:50

Kultūra un Izklaide