Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brīnišķīga iespēja “Ziemeļlatvijas” abonentiem

Laikraksts "Ziemeļlatvija" saviem abonentiem sagādājis patīkamu pārsteigumu šajā drēgnajā rudenī. 30. novembrī jums, abonentiem, kopā ar mums ir iespēja doties uz Viljama Šekspīra traģēdiju "Karalis Līrs" Valmieras Drāmas teātrī, bet pēc izrādes esam sarūpējuši ekskluzīvu iespēju - tikšanos ar leģendāro režisoru Oļģertu Kroderu un galvenās lomas tēlotāju Rihardu Rudāku.

2007. gada "Spēlmaņu naktī" nominācijā "Gada izrāde" titulētais "Karalis Līrs" ir jāredz un kaislīgākie teātrmīļi droši vien to jau ir redzējuši, bet mūsu autobusā ir vairākas brīvas vietas.

Uz izrādi vēl ir iespējams pieteikties braucējiem, "Ziemeļlatvijas" abonentiem, no Smiltenes puses, jo autobuss no Valkas jau ir pilns. Svarīgi zināt, ka aicinām pieteikties jebkuru mūsu abonentu neatkarīgi no tā, vai laikrakstu esat pasūtījuši uz gadu, pusgadu vai mēnesi.

Dalības maksa par izrādi ir trīs lati (patiesā vērtība seši lati), bet par transporta pakalpojumiem - divi lati un 30 santīmi. Vēl tikai šodien, 14. novembrī, var pagūt pieteikties pa tālruni 64781276 un samaksāt "Ziemeļlatvijas" birojā Smiltenē.

Piesakieties, jo režisora Oļģerta Krodera izrādes pamatā būs garīgs ceļojums, mēģinot atminēt vārdu un rīcības iemeslus, varas un realitātes attiecības, kurā nav nozīmes gadsimtam un vietai.

Kā teikts Valmieras Drāmas teātra mājaslapā, latvieši šāda veida meklējumu, piedošanas un atriebības līdzību varbūt lasījuši Kārļa Skalbes "Kaķīša dzirnaviņu" varoņos. Angļu klasiķis Viljams Šekspīrs lugās neiztiek bez pūļiem, kaujām, āksta tiešuma un nāves, kas uz skatuves Valmierā iemantos metaforisku izteiksmi. Uz tikšanos 30. novembrī!

Kultūra un Izklaide