Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cimzes dienas 2011

Klāt pavasaris un, kā katru gadu šajā laikā, jau trīsdesmit otro reizi mūsu pilsētā izskanēs Cimzes dienu koncerti. Cimzes dienas ir veltītas latviešu pedagoga, pirmā latviešu tautas dziesmu melodiju apdarinātāja un latviešu koru kultūras pamatlicēja Jāņa Cimzes dzīvei un darbībai. To, ka tieši Valka ir saistīta ar J.Cimzi, apliecina fakts, ka te 19.gadsimta otrajā pusē atradās J.Cimzes vadītais Vidzemes draudzes skolu skolotāju seminārs.

Kā jau ierasts, Cimzes dienas aizsāksies ar klasiskās mūzikas koncertu Pirmo Lieldienu rītā, 24.aprīlī plkst.11.00 Valkas - Lugažu evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Koncertā uzstāsies Jāņa Cimzes Valkas Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi.

Visi pārējie koncerti notiks Valkas Mūzikas skolā. 26.aprīlī plkst.17.30 būs klasiskās mūzikas koncerts, kurā piedalīsies Elīna Gaile (klavieres) un Ulanta Gaile (vijole). 27.aprīlī plkst.17.30 ikviens aicināts uz Ziemeļlatvijas kameransambļa koncertu (solisti - J.Cimzes Valkas Mūzikas skolas audzēkņi). 28.aprīlī plkst.17.30 visus priecēs koncerts, kurā muzicēs J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesora Jura Švalkovska absolventi.

Cimzes dienas noslēguma koncerts izskanēs 29.aprīlī plkst.17.30, tas būs veltīts mūzikas skolas 65 gadu jubilejai un tajā uzstāsies J.Cimzes Valkas Mūzikas skolas audzēkņi un absolventi.

Kultūra un Izklaide