Amigo Dzintara Dziesmu finālisti - Apvedceļš un Mākoņstūmēji!(Precizēts!)

 Amigo Dzintara Dziesmas aptauja ir viens no nozīmīgākajiem mūzikas notikumiem Latvijā šajā žanrā. Par to liecina iespaidīgā klausītāju atsaucība pirmajā pusfinālā - divu nedēļu laikā par savām iecienītākajām dziesmām nobalsoja 16 557 klausītāji. 


Visvairāk balsu un pirmo ceļazīmi uz finālu saņēma grupa Galaktika ar dziesmu “Sauc atpakaļ”, otro vietu – grupa Apvedceļš ar “Gauja”, trešie palika Mākoņstūmēji ar dziesmu “Pasaules gals”, bet ar ceturto lielāko balsu skaitu finālā iekļuva grupa Zvaigžņu lietus ar kompozīciju “Agrs rīts”.


No pirmdienas rīta sākās balsošana par otrā pusfināla dziesmām, kas pretendē uz iekļūšanu Amigo Dzintara Dziesmu finālā.
Četras populārākās dziesmas no otrā pusfināla, kā arī populārākā no abu pusfinālu piektās vietas ieguvējām iekļūs finālā, lai 1.martā lielajā noslēguma koncertā noskaidrotu Amigo Dzintara Dziesmu pirmās sezonas uzvarētāju. Balsojot par savu mīļāko dziesmu Draugiem.lv, aktīvākie balsotāji varēs laimēt ielūgumus uz 1.marta noslēguma koncertu.


PRECIZĒJUMS!:Ziemeļlatvija” sazinājās ar Amigo sabiedrisko attiecību projektu vadītāju Maiju Lazdiņu, lai precizētu pirmā pusfināla pirmo četru vietu ieguvēju secību (izsūtītajā ziņojumā medijiem teikts, ka grupa “Apvedceļš” ieņem 2. vietu, taču dzintaradziesmas.lv redzams, ka grupa ir 4. vietā).

Noskaidrojām, ka vakar mājas lapā dzintaradziesmas.lv bija tehniska kļūme, kā rezultātā masu saziņas līdzekļiem izsūtītajā ziņojumā pusfinālistu secība, kādā tie iekļūst finālā, norādīta neprecīzi. Pareizi ir: 1. grupa “Galaktika” ar dziesmu “Sauc atpakaļ”, 2.  informē “Amigo” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Maija Lazdiņa. 2. “Zvaigžņu lietus” ar kompozīciju “Agrs rīts”, 3. “Mākoņstūmēji” ar dziesmu “Pasaules gals”, bet kā 4. finālā iekļūst grupa “Apvedceļš” ar dziesmu “Gauja”.

Kultūra un Izklaide