Arnolds Švarcenegers atņem muzejam paša dotu tanku 1

Kalifornijas gubernators Arnolds Švarcenegers atzinies, ka lūdzis kādu Ohaio kara muzeju atdot viņam piederošo Austrijas armijas tanku, jo viņš noraizējies par tā uzturēšanu kārtībā un vēlas tajā vizināt skolniekus.

Austrijā dzimušais Švarcenegers sacīja, ka plāno piedāvāt izbraucienus ar tanku Losandželosas nabadzīgo rajonu bērniem kā balvu par skolas apmeklēšanu, vairīšanos no narkotikām un uzcītīgu darbu.

Motsa kara muzeja ("Motts Military Museum") dibinātājs un direktors Vorens Mots pastāstīja, ka Švarcenegers iegādājās amerikāņu ražoto tanku M47 no Austrijas valdības un noorganizēja tā piegādi uz Floridu. Pēc tam 1999.gadā viņš to aiztransportēja uz Ohaio štata Kolumbusas pilsētas tirdzniecības centru, kad tur atklāja savu restorānu "Planet Hollywood".

2000.gadā Švarcenegers iznomāja tanku muzejam, kas atrodas Grouvportā.

"Esmu priecīgs, ka mums bija iespēja to iegūt un ļaut to cilvēkiem apskatīt," otrdien sacīja Motss. "Bija jauki uzturēt kādu saikni ar Holivudu."

Viņš arī piebilda, ka tanks tika paņemts no muzeja jau 19.februārī, iecelts ar krānu kravas mašīnā un nogādāts Kalifornijā.

Švarcenegera preses sekretārs Ārons Maklīrs pastāstīja, ka gubernators plāno to glabāt kādā privātīpašumā.

Bijušais aktieris sacīja, ka viņš kā pamudinājumu bērniem piedāvājis ceļojumus uz savu filmu uzņemšanas vietām, taču kopš 2003.gada, kad viņš karjeru kino pārtrauca, viņam vairs nav nekā vilinoša, ko piedāvāt bērniem.

Bērni nav pārāk ieinteresēti ekskursijās pa Kapitoliju un Balto namu, piebilda Švarcenegers.

1965.gadā Švarcenegers nodienēja tolaik obligāto vienu gadu karadienestā Austrijas armijā.

Komentāri 1

viedoklis

Arnolds paliek vecs... ai Arnold... pavizinies vien ar tanku:)))

pirms 13 gadiem, 2008.03.01 09:42

Kultūra un Izklaide