Deviņus gadus vecs amerikāņu zēns sarakstījis grāmatu par to, kā runāt ar meitenēm 1

ASV iznākusi puišiem paredzēta grāmata "Kā runāt ar meitenēm", kuras autors ir deviņus gadus vecs zēns. Aleka Greivena grāmata sākās kā radošas rakstīšanas projekts viņa skolā Kaslrokā, Kolorado štatā.

 

 

Viņa ar roku rakstītais buklets tad tika tirgots skolas grāmatu tirgū, kur piecus dolārus vērtā grāmatiņa negaidīti kļuva par bestselleru.

 

 

Par Aleka rokasgrāmatu uzrakstīja vietējie mediji, pēc kā zēns uzaicināts uz televīzijas sarunu šovu, kas galu galā palīdzēja viņam noslēgt vienošanos ar izdevēju "HarperCollins" par grāmatas izdošanu.

 

 

Aleka 46 lapu rokasgrāmata cietos vākos tagad ir pieejama veikalos visās ASV.

"Es redzēju daudzus zēnus, kuriem bija grūtības sarunāties ar meitenēm," par savas grāmatas tapšanu "New York Post" stāstīja jaunais rakstnieks. "Ja es pasaku "Čau" un tu man atbildi "Čau", tad tas, visdrīzāk, ir labs sākums."

 

 

Starp viņa padomiem zēniem ir - beidz izrādīties, pārāk neaizraujies ar komplimentiem un izvairies no smukajām meitenēm.

 

 

"Ir viegli pamanīt smukās meitenes, jo viņām ir lieli auskari, dārgas kleitas un visādas rotaslietas," viņš raksta trešajā nodaļā. "Bet smukās meitenes ir kā automašīnas, kurām vajag daudz benzīna".

 

 

"Labākā izvēle lielākai daļai zēnu ir vienkārša meitene. Atceries, dažām smukajām meitenēm ir ļoti aukstas sirdis. Neļauj viņām sev piekļūt," brīdina Aleks.

 

 

Zēna māte Erīna Greivena sava dēla literāros talantus saista ar viņa aizrautīgo lasīšanu.

"Viņš lasa nepārtraukti. Arī pusdienās man viņam jāsaka, lai viņš noliktu nost grāmatu," piebilda māte.

 

Komentāri 1

FHTAGN

atzistami, tikai neredzot sikumus, par areja izskata utt esamibu.
kas gruts pateikt 4au sikai skukenei, donzuans ibio, it seviski ja izskaties sexigs un ka no zurnala vaka.

protams ka pirks to gramatu, idiotu tak pilna pasaule.

pirms 12 gadiem, 2008.12.05 14:09

Kultūra un Izklaide