Fotoakcija „Īpašā Ziemassvētku egle”

Valmieras pilsētas pašvaldība kopā ar SIA „ZAAO” aicina Valmieras iedzīvotājus, mācību iestādes, uzņēmumus, iestādes un organizācijas piedalīties akcijā un Ziemassvētku sajūtas radīšanai veidot dekoratīvas svētku eglītes, veicinot dažādu materiālu un priekšmetu otrreizēju un radošu pielietošanu.

Akcijas dalībniekiem jāiesūta fotogrāfijas ne mazāk kā 1,5 MB vai 3 MP izmērā, norādot fotogrāfa un fotogrāfijā redzamās eglītes dekorētāja vārdu un uzvārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi. Fotogrāfijas un informācija līdz 28.decembrim jānosūta uz e-pastu [email protected]. Var iesniegt arī iepriekšējos gados tapušu eglīšu fotogrāfijas. Akcijā var piedalīties ikviens dekoratīvās vai izrotātās eglītes autors, foto amatieris vai profesionālis.


Pēc iesniegšanas fotogrāfijas, minot autorus, tiks publicētas Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā. www.valmiera.lv apmeklētāji no 31.decembra līdz 2015.gada 11.janvārim sadaļā „Fotoakcija” varēs balsot par akcijas „Īpašā Ziemassvētku egle” favorītu. Balsojuma rezultāti tiks paziņoti 2015.gada 15.janvārī uzvarētājiem personīgi, kā arī www.valmiera.lv un www.zaao.lv. Trīs visvairāk balsojumus saņēmušie ideju autori iegūs SIA „ZAAO” suvenīru komplektus un citas pārsteiguma balvas.


Balsojumam netiks izvirzītas fotogrāfijas, kuru saturs neatbildīs konkursa mērķim, būs neatbilstoša izmēra un kvalitātes, kā arī fotogrāfijas, kas iesniegtas pēc nolikumā noteiktā termiņa.


Dalība akcijā apstiprina autoru piekrišanu fotogrāfiju nodošanai elektroniskajam balsojumam un izmantošanu Valmieras pilsētas pašvaldības un SIA „ZAAO” informatīvajos materiālos, atsaucoties uz fotogrāfijas autoru.


Pirms fotogrāfiju iesniegšanas fotoakcijas dalībniekiem ir jāvienojas ar dekoratīvo eglīšu veidotājiem vai augošo eglīšu izpušķotājiem par dalību fotokonkursā.

Kultūra un Izklaide