Fotogrāfija bez robežām

No 10. līdz 12 janvārim jaunais fotogrāfs Viesturs Ēķis īstenos savu fotoprojektu “Robežfoto bez robežām”. “Detalizētākas ziņas par to draugiem.lv un manā facebook profilā. Vēlos sagādāt visas ērtības tiem, kuri ieradīsies Valkā no citām pilsētām. Piektdien pēcpusdienā savā dzīvoklī gaidu ierodamies visus interesentus. 

Tur iepazīsimies, iedzersim kādu alu un daudz runāsim par fotogrāfiju. Neraugoties uz to, cik ilgi ievilksies mūsu sarunas, nākamās dienas rītā visiem jādodas fotografēt gan Valkā, gan Valgā,” skaidro Viesturs. Viņš ir sagatavojis dažādas tēmas, kuru ietvaros ikviens varēs izpausties savā redzējumā. Nekādu ierobežojumu nebūs. Ikviens var ierasties ar tādu fotokameru, kas ir viņa rīcībā, tostarp ar tā saucamajām muļķu jeb ziepju kamerām un visiem citiem mūsdienu un pagājušā gadsimta brīnumiem un tradicionālajiem instrumentiem. Mēdz būt plenēri ar modelēm, vizāšistēm un tamlīdzīgi.

 Šoreiz tas nebūs nodrošināts, taču nevienam nav aizliegts tās ņemt līdzi. “Sestdien intensīvi fotografēsim, cik nu kurš vēlēsies, bet vakarā atkal tiksimies manā mājā, apkoposim bildes kopējā arhīvā un skatīsim tās uz liela ekrāna. Apspriedīsim, analizēsim un komentēsim. Tie, kuri būs izvēlējušies analogo jeb pagājušā gadsimta darba tehnoloģiju, savus darbus parādīt nevarēs, taču diskusijās iesaistīties noteikti varēs. Ikviens šajā saietā varēs jautri pavadīt laiku, iepazīt abas pierobežas pilsētas un gūt ļoti daudz pozitīvu emociju. Vēl nezinu, cik cilvēku spēšu uzņemt savā mājā, taču pagaidām šķiet, ka viss būs kārtībā,”  pauž fotogrāfs.

Kultūra un Izklaide