Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Imanta Ziedoņa muzejā notiks ikgadējais reģionālo muzeju simpozijs

Imanta Ziedoņa muzejā 16. jūlijā jau trešo reizi tiksies reģionālo muzeju pārstāvji, lai kopīgi apspriestu muzeju darbības veiksmes un neveiksmes, nākotnes plānus, kā arī smeltos iedvesmu nākamajām sezonām. Simpozija programmā paredzēta gan semināra dalībnieku saliedēšanās un komunikācijas stiprināšana, gan vērtību pilnas diskusijas un radošās darbnīcas par muzeju darbības attīstību, kā arī sirsnīgas sarunas un kontaktu veidošana dienas noslēgumā. Ieeja muzeju darbiniekiem, iepriekš reģistrējoties, – brīva.

“Latvijas muzeju vide mūsdienās piedzīvo un pieprasa pārmaiņas. Izmainījusies muzeju patērētāju kultūra, kas pieprasa jaunas vēsmas pieejā un piedāvājumā. Nepieciešamas pārmaiņas, lai nodrošinātu muzeju konkurētspējīgu pastāvēšanu, kā arī mūsdienīgu un saistošu piedāvājumu, tai pašā laikā saglabājot muzeja funkcijas – kultūras mantojuma saglabāšanu, krājuma veidošanu un aizsardzību, pētniecību un popularizēšanu. Muzeju darbinieki ik dienu sastopas ar aizvien jauniem izaicinājumiem, taču izaicinājumus visvieglāk pārvarēt, daloties pieredzē un zināšanās,” par simpozija nepieciešamību stāsta Imanta Ziedoņa muzeja radošais direktors Jānis Holšteins-Upmanis.

Šī gada semināra tēma ir “Komunikācija muzejā”. Tajā tiks meklēti ceļi, kā uzlabot muzeju darbinieku individuālās un komandas komunikācijas prasmes, kā arī kopā ar ekspertiem tiks aktualizētas dažādas muzeju savstarpējās sadarbības un komunikācijas iespējas gan nozares iekšienē, gan ārpus tās. Pasākuma programmā no plkst. 10.00 līdz pat 20.00 paredzētas daudzas ar nozari saistītas aktivitātes. Diena sāksies ar semināra dalībnieku savstarpējo komunikāciju stiprinošām aktivitātēm ar komandu saliedēšanās speciālistiem no aktīvā tūrisma centra “Eži”, savukārt pēc kopīgām pusdienām turpināsies ar lekcijām par tādām nozīmīgām tēmām kā muzeju savstarpējā mijiedarbība nozarē un muzeju sadarbība ar sabiedrību. Būs iespēja diskutēt ar Rakstniecības un mūzikas, Imanta Ziedoņa un Aleksandra Čaka muzeju pārstāvjiem, kā arī saņemt vērtīgus padomus no domnīcas Creative Museum un komunikācijas vadības aģentūras Deep White. Turklāt visas dienas garumā darbosies arī Ideju banka, kurā ikkatram būs iespēja pievienot savu priekšlikumu muzeju darbības attīstībai.

Ar plašāku simpozija programmu iepazīties un tam reģistrēties iespējams muzeja mājaslapā: http://www.ziedonamuzejs.lv/lv/events/regionalo-muzeju-simpozijs/153


Kultūra un Izklaide