Izcepta līdz šim lielākā "Zaļās karotītes" torte

Pēc biedrības "Mārketinga padome" pasūtījuma izcepta īpaša Ziemassvētku torte, kas ir līdz šim lielākā un smagākā "Zaļās karotītes" torte, aģentūra LETA informēja biedrības "Mārketinga padome" sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Bāliņa.

 

Torte tika pasniegta daudzbērnu ģimenēm, kuras viesojās pie Valsts prezidenta rīkotajā svinīgās egles iedegšanā pie Rīgas pils.

 

 

Rupjmaizes tortes gatavošana pēc īpašas receptes notika maizes ceptuves "Lāči" saimnieka Normunda Skauģa vadībā, tās izejvielās izmantoti kvalitatīvie "Zaļās karotītes" produkti.

 

 

"Mārketinga padomes" direktore Ingūna Gulbe stāsta, ka "Zaļās karotītes" torti Ziemassvētkos cep pirmo reizi. Šī torte ir īpaša, jo cepta no "Zaļās karotītes" produktiem, kas nozīmē augstu kvalitāti un izcilas garšas īpašības. Tā apvieno visus "Zaļās karotītes" produktu ražotājus no dažādiem Latvijas reģioniem un to ieguldīto darbu kvalitatīvu un labu produktu audzēšanā un ražošanā.

 

 

Valsts prezidents Valdis Zatlers ir "Zaļās karotītes" patrons. Tādēļ arī nolemts šo "Zaļās karotītes" torti, kas tapusi pēc īpašas receptes, pasniegt daudzbērnu ģimenēm Valsts prezidenta rīkotajā svinīgās egles iedegšanā pie Rīgas pils.

 

 

Tortes galvenās sastāvdaļas ir rupjmaizes, ievārījuma un krējuma kārtojums. Tā ir līdz šim lielākā un smagākā "Zaļās karotītes" torte.

 

Nacionālās pārtikas kvalitātes zīme "Kvalitatīvs produkts" jeb tautā sauktā "Zaļā karotīte" tiek piešķirta produktiem par to augsto kvalitāti un ražošanā izmantoto izejvielu izsekojamību. Zatlers ir paudis arī savu atbalstu "Zaļās karotītes" patriotiskajai kustībai un kļuvis par patronu kampaņas "Zaļā karotīte kvalitatīvi vieno!" uzlīmei.

 

 

Divas šis uzlīmes rotā viņa paraksts. Viena no tām tiks skolēnu konkursa uzvarētājam, bet otra kopā ar vēl citu sabiedrībā zināmu cilvēku parakstītajām uzlīmēm tiks uzlīmēta uz "Zaļās karotītes" uzlīmju goda dēļa, ko ikviens varēs apskatīt "Forum Cinema".

Kultūra un Izklaide