Izsludina Tautas ekspertu pieteikšanos tautas iemīļotāko dziesmu vērtēšanai

Ikvienam, kuram patīk šlāgermūzika, kurš ir gatavs publiski izteikties par žanra dziesmām un tikties ar atzītiem mūzikas speciālistiem, ir iespēja kļūt par šova Amigo Dzintara Dziesma Tautas ekspertu.

"Lai pieteiktos uz eksperta vietu, pretendentiem līdz 9.novembrim jānosūta sava kontaktinformācija un īss apraksts par saistību ar mūziku uz e-pastu [email protected] , vai arī jāpiesaka savu kandidatūra, zvanot pa telefonu 26247553," aicina projektu vadītāja Maija Lazdiņa.


Tautas ekspertiem ik nedēļu Amigo Dzintara Dziesmas mājas lapā būs jānovērtē nedēļas dziesmu izlase un jādalās iespaidos par tām Latvijas Radio 2 ēterā. Viņu viedokli sadzirdēs šlagermūzikas cienītāji un tajā ieklausīsies mūziķi. Tautas ekspertiem būs iespēja tikties ar populāriem izpildītājiem un mūzikas apskatniekiem, kā arī piedalīties sezonas noslēguma koncertā.


Šova rīkotāji aicina klausītājus ieteikt arī sava novada mūzikas lietpratēju, kuri noteikti būtu pelnījuši būt par ekspertiem – mūzikas skolotājus, pašdarbnieku kolektīva vai kultūras nama vadītājus. Ja žūrija izraudzīsies ieteikto ekspertu, ieteicējs saņems pārsteiguma balvu no mobilo sakaru operatora Amigo.

Kultūra un Izklaide