Kāds skots četras dienas pavadījis ieslodzīts tualetē

Kāds vīrietis Skotijas ziemeļaustrumos pavadījis četras dienas ieslodzīts ledainā sabiedriskajā tualetē, kurai aizcirtušās durvis un nolūzis rokturis, raksta Skotijas mediji.

Pensionētais skolotājs Deivids Legats neapsildītajā tualetē katru dienu 16 stundas atradās pilnīgā tumsā un izdzīvoja, dzerot ledusaukstu krāna ūdeni un cīnoties pret aukstumu, mērcējot savas kājas siltā ūdenī izlietnē. 55 gadus vecais vīrietis galu galā atbrīvots pēc četrām dienām, kad apkopēja, kas savus darba rīkus turēja vīriešu tualetē, sadzirdēja viņa saucienus pēc palīdzības un sacēla trauksmi.

"Man līdzi nebija nekā ēdama, tāpēc es dzēru aukstu krāna ūdeni, lai izdzīvotu. Es reiz izgāju mācību kursu par izdzīvošanu, tāpēc es zināju, ka man ir jātur kājas siltumā. Tāpēc izlietnē lēju karsto ūdeni un turēju tajā kājas, lai sasildītu ķermeni.

Legats iestrēga tualetē lauku boulinga zālē netālu no Aberdīnas. Neviens nesacēla trauksmi par viņa pazušanu, jo viņš ir neprecējies, bet tualetes ziemā tiek reti lietotas.

"Man šajās dienās vismaz bija tualete, ko izmantot. Vienīgais, ko es nožēloju, ir, ka es neiestrēgu aiz bāra," viņš piebilda.

Kultūra un Izklaide