Kampējs. Stāsts par Andri Šķēli... 2

TVNET rīcībā nonākusi informācija, ka nākamnedēļ varētu iznākt tik ilgi tapusī un solītā grāmata par Andri Šķēli. Kļuvis zināms, ka grāmatas nosaukums būs "Kampējs. Stāsts par Andri Šķēli un vērdiņu".

Grāmatas izdevējs atkal ir "Baltic Screen", grāmatas autori, kā tas redzams uz TVNET rīcībā nonākuša grāmatas vāka, ir L. Lapsa, K. Jančevska. Grāmatai būšot vairāk nekā 300 lappušu. Kā jau tas ierasts "Baltic Screen" izdotajām grāmatām, nav izslēgts, ka arī šajā varētu būt kādi sarunu ieraksti un tamlīdzīgas lietas. Gaidāms, ka lielāka skaidrība būs nākamnedēļ. Kā zināms, pats Andris Šķēle ir oficiāli rakstiski atteicies no jebkādas līdzdalības grāmatas tapšanā - un tas patiesībā ir labi saprotams.

TVNET avots vēsta, ka pēdējās nedēļās esot jaušama arī zināma pretdarbība grāmatas tapšanai - piemēram, pilnīgi negaidīti no jau notikušas intervijas atteicās bijušais Saeimas deputāts Oskars Grīgs.

Taču tas viss grāmatas iznākšanu neapturēšot - tiesa, precīzs izdošanas laiks vēl nav zināms.

 

Komentāri 2

Jans

Tā gan ir svarīga tēma Ziemeļatvijai, mūsu rajonam ļoti, ļoti aktuāla... Atliek tikai salikt nepieciešamos akcentus un produkts gatavs!

pirms 13 gadiem, 2008.03.01 10:23

Eva-Janam

Tā ir aktuāla tēma arī mūsu rajona ļaudīm, jo oranžie ir pie varas arī mūsu rajonā. Esiet uzmanīgi un domājiet līdzi.Pie varas esošie tautas partijas biedri ir vienkārši ļoti, ļoti, ļoti nekaunīgi... un negodīgi pret valsti un mums iedzīvotājiem.

pirms 13 gadiem, 2008.03.03 08:56

Kultūra un Izklaide