Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Minox” atgriežas Latvijā 2

SIA "Poligrāfijas apgāds" kļuvis arī par leģendārā "Minox" izplatītāju Baltijas valstīs.

"Minox" produkcija ir zināma, taču vienlaicīgi tā ir arī ļoti specifiska. SIA "Poligrāfijas apgāds" īpašnieks un valdes loceklis Juris Lapa neprognozē iespaidīgus pārdošanas rezultātus Latvijā un Baltijā, bet norāda, ka "Minox" izplatītāja tiesību iegūšana bija vairāk goda lieta.

"Leģendārā un Latvijai tik zīmīgā "Minox" zīmola atgriešanās Latvijā un distribūcijas tiesību iegūšana Baltijas valstīs mums ir goda lieta. Ir svarīgi, lai "Minox" prece būtu arī Latvijas specializēto veikalu plauktos, lai cilvēki, redzot, kā ir attīstījies Latvijā aizsākts veiksmes stāsts, noticētu arī savām spējām un iedrošinātos darboties," stāsta Juris Lapa.

Līdz ar sadarbības uzsākšanu ar "Minox" nāksies veikt nelielu reorganizāciju arī "Polap". Līdz šim ar digitālās foto un video tehnikas izplatīšanu nodarbojas īpaši izveidotā "Kodak" nodaļa, kuru vada Andris Dementjevs. "Šī nodaļa nodarbosies arī ar "Minox", taču to nāksies pārdēvēt, kā arī nedaudz reorganizēt," precizē Juris Lapa.

Andris Dementjevs jau ir izpētījis, ka šobrīd "Minox" ir populārs putnu un dabas vērotāju tirgū kas ir ļoti augošs un maksātspējīgs. "Minox" ražo ļoti kvalitatīvus binokļus un monokļus, kurus var lietot gan ļoti nepiemērotos laika apstākļos, gan arī naktī. "Minox" optiku plaši izmanto arī jūrnieki, mednieki, to izmanto arī sporta vajadzībām.

"Dabas vērotāju vidū ļoti populāri ir arī speciāli fotoaparāti, kas domāti meža dzīvnieku iemūžināšanai. Šādu fotoaparātu piestiprina pie koka, un tam ir kustību sensors, kas iedarbina fotoaparātu, lai nobildētu zvērus vai putnus.. Tas, protams, ir mitruma izturīgs," informē Andris Dementevs.

"Minox" joprojām ražo fotoaparātus, tai skaitā arī digitālus, kuri pēc dizaina veidoti kā klasiskie filmiņu fotoaparāti. "Šie fotoaparāti ir ļoti iecienīti stila pazinēju vidū," zina teikt Andris Dementjevs.

"Minox" turpina ražot arī leģendāros "spiegu" fotoaparātus, kuri nu kļuvuši digitāli. "Taču šobrīd ar fotoaparāta izmēriem nevienu īpaši nepārsteigsi, tāpēc "Minox" leģendārie fotoaparāti vairāk būtu ne nepieciešamības, bet gan stila prece," prognozē Andris Dementjevs.

Komentāri 2

Braucējs

"Minox" turpina ražot arī leģendāros "spiegu" fotoaparātus, kuri nu kļuvuši digitāli.

Šos te VID aizliedz ievest Latvijā :D

pirms 8 gadiem, 2011.12.11 13:40

a tu zini braucejs

kapec liegtas? tapec ka lai nefilm viskautko ko nevajag. lai ja kads safilme kukdosanu, tiesa sis video nebutu likumigs.

pirms 8 gadiem, 2011.12.14 01:09

Kultūra un Izklaide