Noskaidrotas visas deviņas Dzintara Dziesmu finālistes 1

Noslēdzoties Amigo Dzintara Dziesmu otrajam pusfinālam, kļuvušas zināmas visas deviņas pretendentes, kas 1.martā lielajā noslēguma koncertā cīnīsies par pirmās sezonas uzvarētājas titulu. 

Otrajā radio pusfinālā visvairāk balsu ieguva grupas Sestā jūdze spēlētā «Iebrien manā saulrietā», apsteidzot Jūrkant «Meitene mana», Balto Lāču «Mazā Daina» un Ievas Sutugovas un violetā ceriņu kora «Lillā limuzīns». No abiem pusfināliem populārākā piektās vietas ieguvēja izrādījās «Paldies latiņam», ko izpilda apvienība Aarzemnieki.

Pēc pirmā pusfināla janvāra beigās četras dziesmas jau bija nodrošinājušas vietu finālā un līdz ar to arī iekļuvušas tautā iemīļotāko dziesmu izlasē «Amigo Dzintara Dziesmas 2013». 
Amigo Dzintara Dziesmu finālistes:
SESTĀ JŪDZE- Iebrien manā saulrietā

JŪRKANT- Meitene mana

GALAKTIKA- Sauc atpaka

ļBALTIE LĀČI- Mazā Daina

ZVAIGŽŅU LIETUS- Agrs rīts

MĀKOŅSTŪMĒJI- Pasaules gals

APVEDCEĻŠ- Gauja

IEVA SUTUGOVA UN VIOLETO CERIŅU KORIS- Limuzīn

sAARZEMNIEKI- Paldies latiņam


Lielais noslēguma koncerts notiks sestdien, 1.martā un to tiešraidē translēs televīzijas kanālā LNT un Latvijas Radio 2 ēterā. Koncertā pavisam uzstāsies 18 grupas un izpildītāji, kas sevi apliecinājuši visas Amigo Dzintara Dziesmu pirmās sezonas laikā, un skatītāju balsojumā tiks noskaidrota galvenās balvas ieguvēja. Koncertu vadīs Roberts Ošiņš un Liene Šomase. 

Komentāri 1

Kultūra un Izklaide