Policijas prefekts ielaužas pats savā policijas pārvaldē

Lielbritānijā kāds policijas prefekts ielauzies pats savas policijas galvenās pārvaldes ēkā, lai pārbaudītu tās drošību.

Piecdesmit trīs gadus vecais Ričards Branstroms uzkāpis pa sastatnēm un ielauzies Ziemeļvelsas policijas pārvaldē, ziņo britu laikraksts "Daily Mirror".

Branstroms pagaidījis, līdz iestājas tumsa, un tad uzrāpies pa sastatnēm līdz augšējā stāva logam. Viņš nolēmis pārbaudīt, cik droša ir ēka pēc tam, kad 3,4 miljonu sterliņu mārciņu (3,34 miljonu latu) vērtu pārbūves darbu laikā pie tās uzslietas sastatnes.

"Mēs varam apstiprināt, ka drošību pārbaudīja pats policijas prefekts," sacīja Ziemeļvelsas policijas pārstāve.

Laikraksts citēja kādu vārdā nenosauktu policistu, kurš pastāstīja, ka ierāpties pārvaldes ēkā Kolvinbejā ir diezgan grūts uzdevums.

"Cilvēkam jāvelkas uz augšu pa sastatnēm, liekot roku virs rokas. Viņš ielīda ēkā pa biroja logu un tad par to paziņoja saviem vecākajiem virsniekiem. Jums jāatzīst, ka tas ir interesants veids, kā uzmanīt drošību," viņš sacīja.

Branstroms bija izpelnījies ievērību jau agrāk, kad ļāva sevi sašaut ar 50 000 voltu elektrošoku "Taser", lai pierādītu, ka tas nav bīstams.

Kultūra un Izklaide